Russell Hobbs 17888-56 Home@Cook 3 v 1


Gril, Příkon: 1800 W, Indikace dosažení teploty, Nastavitelná teplota, Zdroj tepla: elektrický, Nepřilnavý povrch, Tukový zásobník, Hmotnost: 3,6 kg, Šířka: 36 cm, Výška: 18,5 cm, Hloubka: 34,5 cm. Více info


Cena 1 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Říká se, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. S grilem Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 ale snídani budou i nejpříjemnějším a nejchutnějším jídlem dne. Ale nejen na ráno si můžete pochutnat na skvělých pochutinách. S tímto grilem si můžete připravit dobroty leckdy v průběhu dne. Toto zařízení využívá funkci 3 v 1, takže ho můžete využít jako gril na maso, nebo gril na přípravu chutných Pannini a bagetek nebo jako pánev. Gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 nabízí možnost otevírání až o 180 stupňů, což poslouží na ideální grilování. Pro snadnější údržbu a čištění je vybaven i zabudovaným tácem na odtékání přebytečného tuku, resp. nepřilnavým povrchem grilovacích ploch.

3 v 1

Trendem v dnešní době je schopnost nabídnout více schopností a funkcí v jednom. Tohoto se drží i gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1. Takže když budete mít chuť na křupavé, zapečené bagetky, nebo tradiční italské Pannini, nemusíte se vydat do bageterie nebo podobných zařízení. S tímto grilem si je připravíte v klidu domova. Bagetku nebo Pannini si jednoduše připravíte podle svých představ a vložíte je do grilu, přivřete a za chvilku vás o jejich připravenosti přesvědčí omamná vůně. Máte chuť na přiměřeně opečené maso či zeleninu? Není problém. Na grilování se dají využít obě plochy grilu, spodní i vrchní, čili dokážete připravit najednou více kousků masa. A nakonec, gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 můžete využít i jako klasickou pánev na přípravu různých jídel!

Tácek na odtékání tuku

U kuchyňských spotřebičů je kromě vizuální stránky a funkčnosti důležitá i snadná údržba. Proto je gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 vybaven praktickým zabudovaným tácem na odtékání přebytečného tuku. A to platí při obou pozicích grilu. Takže je to opravdu jednoduché a praktické. Při provozu se nadbytečný tuk z připravovaných jídel odvádí do tácu umístěného pod spodní plochou grilu. Když je tác naplněn, jednoduše ho vytáhnete, vyprázdníte a opět vrátíte na místo.

Nepřilnavý povrch

Mnoho kuchařů v domácnosti často prohlašuje, že není problém něco připravit, uvařit, ale problém je následné čištění spotřebičů. U grilu Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 vám ale takovéto stížnosti nehrozí. Je vybaven nepřilnavým povrchem grilovacích ploch, což znamená, že při provozu se na grilovací plochy jednotlivé suroviny nebudou připékat, resp. lepit. Takže po použití jednoduše grilovací plochy očistíte a připravíte na další používání.

  • 3 v 1 Pannini gril, gril na maso a pánev
  • Grilovací plocha na 2-3 ks Pannini baget, resp. 5 porcí masa
  • Možnost otevírání o 180 °
  • Zabudovaný tácek na odtékání přebytečného tuku při obou pozicích grilu
  • Nepřilnavý povrch pro snadné čištění
  • Nastavitelné panty
  • Kontrolka zapnutí a připravenosti
  • Prostor pro skladování kabelu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Russell hobbs
Příkon 1800 W
Nastavitelná teplota Ano
Nepřilnavý povrch Ano
Zdroj tepla elektrický
Vyměnitelné plotýnky Ne

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Russell Hobbs 17888-56 Home@Cook 3 v 1

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Andrea

25. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchost a vykon
  • Nic

jaroslav

23. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno