Russell Hobbs 17888-56 Home@Cook 3 v 1

Zobrazit


  Značka: Russell hobbs, Příkon: 1800 W, Nastavitelná teplota: Ano, Nepřilnavý povrch: Ano, Zdroj tepla: elektrický, Vyměnitelné plotýnky: Ne Více info


  Cena 1 159 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 12 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  4,5 / 5

  100% Kvalita
  Vynikajicí

  100% Hodnota za peníze
  Vynikajicí

  2 dva nákupy

  Zobrazit 2 recenze

  Popis produktu

  Říká se, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. S grilem Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 ale snídani budou i nejpříjemnějším a nejchutnějším jídlem dne. Ale nejen na ráno si můžete pochutnat na skvělých pochutinách. S tímto grilem si můžete připravit dobroty leckdy v průběhu dne. Toto zařízení využívá funkci 3 v 1, takže ho můžete využít jako gril na maso, nebo gril na přípravu chutných Pannini a bagetek nebo jako pánev. Gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 nabízí možnost otevírání až o 180 stupňů, což poslouží na ideální grilování. Pro snadnější údržbu a čištění je vybaven i zabudovaným tácem na odtékání přebytečného tuku, resp. nepřilnavým povrchem grilovacích ploch.

  3 v 1

  Trendem v dnešní době je schopnost nabídnout více schopností a funkcí v jednom. Tohoto se drží i gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1. Takže když budete mít chuť na křupavé, zapečené bagetky, nebo tradiční italské Pannini, nemusíte se vydat do bageterie nebo podobných zařízení. S tímto grilem si je připravíte v klidu domova. Bagetku nebo Pannini si jednoduše připravíte podle svých představ a vložíte je do grilu, přivřete a za chvilku vás o jejich připravenosti přesvědčí omamná vůně. Máte chuť na přiměřeně opečené maso či zeleninu? Není problém. Na grilování se dají využít obě plochy grilu, spodní i vrchní, čili dokážete připravit najednou více kousků masa. A nakonec, gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 můžete využít i jako klasickou pánev na přípravu různých jídel!

  Tácek na odtékání tuku

  U kuchyňských spotřebičů je kromě vizuální stránky a funkčnosti důležitá i snadná údržba. Proto je gril Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 vybaven praktickým zabudovaným tácem na odtékání přebytečného tuku. A to platí při obou pozicích grilu. Takže je to opravdu jednoduché a praktické. Při provozu se nadbytečný tuk z připravovaných jídel odvádí do tácu umístěného pod spodní plochou grilu. Když je tác naplněn, jednoduše ho vytáhnete, vyprázdníte a opět vrátíte na místo.

  Nepřilnavý povrch

  Mnoho kuchařů v domácnosti často prohlašuje, že není problém něco připravit, uvařit, ale problém je následné čištění spotřebičů. U grilu Russell Hobbs 17888-56 3 v 1 vám ale takovéto stížnosti nehrozí. Je vybaven nepřilnavým povrchem grilovacích ploch, což znamená, že při provozu se na grilovací plochy jednotlivé suroviny nebudou připékat, resp. lepit. Takže po použití jednoduše grilovací plochy očistíte a připravíte na další používání.

  • 3 v 1 Pannini gril, gril na maso a pánev
  • Grilovací plocha na 2-3 ks Pannini baget, resp. 5 porcí masa
  • Možnost otevírání o 180 °
  • Zabudovaný tácek na odtékání přebytečného tuku při obou pozicích grilu
  • Nepřilnavý povrch pro snadné čištění
  • Nastavitelné panty
  • Kontrolka zapnutí a připravenosti
  • Prostor pro skladování kabelu

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Značka Russell hobbs
  Příkon 1800 W
  Nastavitelná teplota Ano
  Nepřilnavý povrch Ano
  Zdroj tepla elektrický
  Vyměnitelné plotýnky Ne

  Hodnocení

  4,5 / 5

  2 recenze Russell Hobbs 17888-56 Home@Cook 3 v 1

  100% Kvalita
  Vynikajicí

  100% Hodnota za peníze
  Vynikajicí

  Andrea

  25. 2. 2022

  Celkové hodnocení

  Kvalita Vynikajicí

  Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchost a vykon
  • Nic

  jaroslav

  23. 6. 2021

  Celkové hodnocení

  Kvalita Nehodnocené

  Hodnota za peníze Nehodnoceno