Rowenta SF8230F0 Inimitable Ultimate Experience


Ionizátor: Ne, Možnost nastav. teploty: Ano, Čas nahřátí: 25 s, Automatické vypnutí: Ano, Počet teplot.nastavení: 5, Keramický povrch: Ano,


Cena 3 499 Kč

Sleva 22 % z ceny doporučené výrobcem: 4 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 34,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Žehlička na vlasy Rowenta SF8230F0 Inimitable Ultimate Experience, keramický povrch žehlicích destiček, chladná špička, LED displej, indikátor připravenosti k použití, automatické vypnutí za 45 min, 360° otočný kabel, délka kabelu 2,7 m, technologie vyhlazujícího kartáče, minerální povrch, 3D pohyblivé destičky, technologie termoregulace, 100% zachování keratinu ve vlasech, vhodné pro kulmování vlasů, tvorba vln, zahřátí za 25 sekund, kompaktní design.

Žehlička na vlasy Rowenta SF8230F0 Inimitable Ultimate Experience

 • Keramika
 • Plovoucí žehlicí desky
 • Nastavitelná teplota
 • Indikátor připravenosti
 • Doba zahřívání 25 sekund
 • Tepelně odolný uzávěr
 • Automatické vypnutí
 • 360° otočná šňůra

 • Délka kabelu 2,7 m

Profesionální výsledky stylingu

Kartáč vede vlasy od kořínků ke konečkům přes 3D pohyblivé destičky, které jsou v neustálém kontaktu a mají rovnoměrně regulovanou teplotu. Technologie regulace teploty zajišťuje dokonalou kontrolu teploty a maximální rozložení tepla pro rovnoměrné výsledky. Domácí narovnávání vlasů se tak dostane na profesionální úroveň. Využijte praktické bezpečnostní funkce, jako je výstražný tón pro zapnutí a vypnutí přístroje, automatické vypnutí po 45 minutách nebo tepelný kryt pro bezpečné a snadné skladování.

Nastavitelná teplota

Multifunkční použití a přesnost s pěti nastaveními teploty (120, 140, 160, 180 a 200 °C). Nízké teploty 120 a 140 °C jsou vhodné pro drobné úpravy. Dokonalých výsledků pro všechny typy vlasů lze dosáhnout bez překročení teploty 200 °C pro maximální účinnost, ochranu a výkon jako při teplotě 230 °C. Díky bleskurychlému 25sekundovému nahřátí můžete z koupelny odejít během chvilky a vypadat fantasticky. Díky mimořádně kompaktnímu formátu na cesty a mimořádně dlouhé šňůře můžete vlasy upravovat kdekoli a kdykoli.

Elegantní a zářivý lesk

Kombinace kartáče s dokonalým skluzem a žehličky na vlasy zajišťuje skvělou účinnost stylingu, zkrášluje vlasy a zabraňuje jejich tahání nebo poškození, přičemž zvyšuje lesk vlasů a zachovává 100% keratin. Speciální povrch zabraňuje přehřívání a dodává vlasům hladký a zářivý lesk pro profesionální účes.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ne
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 25 s
Automatické vypnutí Ano
Počet teplot.nastavení 5
Keramický povrch Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta SF8230F0 Inimitable Ultimate Experience

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno