Rowenta Ultimate Experience SF8210F0


Možnost nastav. teploty: Ano, Čas nahřátí: 25 s, Automatické vypnutí: Ano, Počet teplot.nastavení: 5, Keramický povrch: Ano,


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 49,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Popis produktu

Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience SF8210F0 s dokonalou kluzností keramických desek z minerálního kamene a profesionálním stiskem jako v salonu. Technologie Thermo Control poskytuje dokonalou regulaci a distribuci teploty od kořene až ke konečkům. 3D plovoucí desky dosahují optimálního kontaktu s vlasy, přičemž v nich zanechávají keratin a zvyšují jejich lesk. Se žehličkou Rowenta Ultimate Experience vlasy nejen vyžehlíte, ale můžete také vytvářet vlnky či kudrny podle vašich představ. Máte na výběr až z 5 teplotních nastavení, nahřeje již do 25 sekund a kvůli bezpečnosti se žehlička automaticky vypne po 45 min nečinnosti. Rowenta poskytuje 10 let opravitelnosti.

Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

 • Dokonalá kluzkost z minerálního kamene
 • Technologie Thermo Control pro efektivní distribuci teploty
 • Klinicky prokázáno, že zanechává keratin ve vlasech a zvyšuje lesk
 • 3D plovoucí desky pro optimální kontakt s vlasy
 • Žehlení, natáčení a vlnění
 • 360stupňový dlouhý otočný kabel pro snadnou manipulaci
 • Rychlé 25sekundové nahřátí
 • Vhodná na všechny typy vlasů
 • Možnost až 5 stupňů regulace teploty
 • Až 90 let zkušenosti Rowenta
 • Bezpečnost na prvním místě s automatickým vypnutím a termo krytem
 • 10 let opravitelnosti

​​​​

Profesionální výsledky a zdraví vašich vlasů

Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience SF8210F0 je vybavena technologií Thermo Control, která rovnoměrně distribuuje teplo pro dokonalý výsledek ze žehlení jako ze salonu. Přirozeně hladké desky zabraňují tažení či lámání vlasů a je klinicky ověřeno, že zanechávají 100 % keratinu ve vlasech a dodávají jim zářivý lesk.

Přesný kontakt a úplná kluznost

Dosáhněte dokonalé kluznosti po vlasech díky zakřiveným okrajům a hladkému povrchu z minerálního kamene zpracovaného při vysokých teplotách. S minimálními nároky na tlak vašich rukou byla žehlička navržena, aby dosáhla dokonalého kontaktu s vlasy a 3D plovoucími deskami.

Možnost teplotního nastavení pro všechny typy vlasů

Zda jsou vaše vlasy krátké, středně dlouhé nebo dlouhé, žehlička Rowenta SF8210F0 se zahnutými deskami si s nimi poradí. Podle vašich preferencí si můžete regulovat teplotu z 5ti stupňů (120, 140, 160, 180, 200). Nízké teploty 120° a 140° jsou vhodně pro malé úpravy na některé typy vlasů či úprav a vyžadují vysoké teploty až do 200° stupňů.

Žehlení, vlnění a natáčení v jednom

Žehlička Rowenta Ultimate Experience SF8210F0 je univerzální nástroj, který dokáže nejen vlasy vyrovnat, ale také natočit či vytvářet kadeře. Dlouhý 360stupňový kabel vám zaručí snadnou manipulaci a volnost pohybu při používání žehličky.

Kompaktní a bezpečné provedení

Profesionální žehlení si vychutnáte hned díky rychlému, pouze 25sekundovému nahřívání. V kompaktním provedení je žehlička vhodná i na cestování a extra dlouhý kabel zajistí snadnou manipulaci. Pro vaši bezpečnost se žehlička automaticky vypne po 45 minutách, následně ji můžete umístit do termo krytu pro bezpečné skladování.

10letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 25 s
Automatické vypnutí Ano
Počet teplot.nastavení 5
Keramický povrch Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno