Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 49,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience SF8210F0 s dokonalou kluzností keramických desek z minerálního kamene a profesionálním stiskem jako v salonu. Technologie Thermo Control poskytuje dokonalou regulaci a distribuci teploty od kořene až ke konečkům. 3D plovoucí desky dosahují optimální kontakt s vlasy přičemž v nich zanechávají keratin a zvyšují jejich lesk. Se žehličkou Rowenta Ultimate Experience vlasy nejen vyžehlíte ale můžete také vytvářet vlnky či kudrny podle vašich představ. Máte na výběr až z 5 teplotních nastavení, nahřeje již do 25 sekund a kvůli bezpečnosti se žehlička automaticky vypne po 45min nečinnosti. Rowenta poskytuje 10 let opravitelnosti. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

 • Dokonalá kluzkost z minerálního kamene
 • Technologie Thermocontrol pro efektivní distribuci teploty
 • Klinicky prokázáno, že zanechává keratin ve vlasech a zvyšuje lesk
 • 3D plovoucí desky pro optimální kontakt s vlasy
 • Žehlení, natáčení a vlnění
 • 360 stupňový dlouhý otočný kabel pro snadnou manipulaci
 • Rychlé 25sekundové nahřátí
 • Vhodná na všechny typy vlasů
 • Možnost až 5 stupňů regulace teploty
 • Až 90 let zkušenosti Rowenta
 • Bezpečnost na prvním místě s automatickým vypnutím a Termo krytem
 • 10 let opravitelnosti

​​​​

Profesionální výsledky a zdraví vašich vlasů

Žehlička na vlasy Rowenta Ultimate Experience SF8210F0 je vybavena Technologií Thermocontrol, která rovnoměrně distribuuje teplo pro dokonalý výsledek ze žehlení jako ze salonu. Přirozeně hladké desky zabraňují tažení či lámání vlasů a je klinicky ověřeno že zanechávají 100 % keratinu ve vlasech a dodávají jim zářivý lesk.

Přesný kontakt a úplná kluzkost

Dosáhnete dokonalou kluzkost po vlasech díky zakřiveným okrajům a hladkému povrchu z minerálního kamene zpracovaného při vysokých teplotách. S minimálním nárokům na tlak vaší rukou byla žehlička navržena, aby dosáhla dokonalý kontakt s vlasy a 3D plovoucími deskami.

Možnost teplotního nastavení pro všechny typy vlasů

Zda jsou vaše vlasy krátké, středně dlouhé nebo dlouhé žehlička Rowenta SF8210F0 se zahnutými deskami si s nimi poradí. Podle vašich preferenci si můžete regulovat teplotu z 5ti stupňů (120, 140, 160, 180, 200). Nízké teploty 120 ° a 140 ° jsou vhodně na malé úpravy no některé typy vlasů či úprav vyžadují vysoké teploty až do 200 ° stupňů.

Žehlení, vlnění a natáčení v jednom

Žehlička Rowenta Ultimate Experience SF8210F0 je univerzální nástroj, který dokáže nejen vlasy vyrovnat ale také natočit či vytvářet kadeře. Dlouhý 360stupňový kabel vám zaručí snadnou manipulaci a volnost pohybu při používání žehličky.

Kompaktní a bezpečné provedení

Profesionální žehlení si vychutnáte hned díky rychlému pouze 25 sekundovému nahřívání. V kompaktním provedení je žehlička vhodná i na cestování a extra dlouhý kabel zajistí snadnou manipulaci. Pro vaši bezpečnost se žehlička automaticky vypne po 45 minutách, následně ji můžete umístit do termo-krytu pro bezpečné skladování.

10 letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazená na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Základní parametry

 • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 10,4 cm
Hmotnost: 475 g
Výška: 0,6 cm
Hloubka: 32,8 cm

Funkce

Možnost nastav. teploty: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 5

Ostatní

Kód produktu: 1830007515

Všechny parametry

Recenze Rowenta Ultimate Experience SF8210F0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Rowenta Ultimate Experience SF8210F0