Rowenta Brush & Straight SF7510F0

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

1 999 Kč

Rezervace je zdarma

Cena v e-shopu:

1 999 Kč

Doprava zdarma

Skladem v e-shopu nad 5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 19,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Žehlička ROWENTA SF7510F0 zachová vlasům perfektní vzhled vyžehlených vlasů. Žehlička příznivě působí na skleslé a ochablé vlasy. Žehlička obsahuje integrovanou kartáč, který zvětšuje objem vyžehlených vlasů. Vlasová žehlička se dokáže nahřát do 15 sekund a okamžitě používat. Prostřednictvím LCD displeje lze nastavit optimální teplotu po 10 °C (od 130 °C - 200 °C). Vlasová žehlička disponuje bezpečnostním zámkem a otočnou přívodním kabelem. Po 1 hodině se žehlička automaticky vypne. Plocha žehlícího prkna: 25 x 90 mm.

Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Skvělá žehlička na vlasy PHILIPS HP8372/00 je chytrý přístroj, díky kterému ochočíte neposlušné vlny svých vlasů. Tento model nabízí funkce, které vám vlasy nejen vyžehlí, ale zároveň i ochrání před přílišným vysušením. Při žehlení máte možnost nastavit si 3 teploty: 200 - 175 - 150 ° C. Snímač MoistureProtect reguluje teplo žehlicích desek podle potřeby. Topný prvek je zárukou optimální teploty a pomáhá rychleji vytvarovat požadovaný účes. Plovoucí desky se hýbou a díky tomu je menší tlak na vlasy. Je chráněna střední část vlasů před zničením a lámáním.

Základní parametry

  • Typ povrchu: keramický
  • Ionizátor: Ano
  • Keramický povrch: Ano

Podrobný popis

Zobrazit produkt

Nahoru

Popis produktu

3D efekt vyžehlených vlasů

Integrovaný kartáč z přírodních štětin jemně vypíná vlasy pro perfektní vyrovnání jedním tahem a zároveň zvětšuje jejich objem a dodává život výslednému účesu - pro 3D efekt vyžehlených vlasů.

Ochrana vlasů

Optimální distribuce tepla uvnitř žehlicích prken podporuje efektivní žehlení při nízké teplotě a přispívá k ochraně vlasů. Plovoucí žehlicí desky s trvanlivými kuličkovými ložisky vyvíjejí rovnoměrný tlak na vlas, zabraňují tak lámavosti vlasů.

Hladké a lesklé vlasy

Miliony iontů pronikají do struktury vlasu a vážou v nich molekuly vody. Zároveň uzavírají povrch vlasů, aby se nepresušovali - pro uhlazené a hebké vlasy, které neelektrizuje a snadno se upravují. Cashmere Keratin protein a arganový olej rozmazlují vlasové vlákno, uhlazují jeho povrch a dodávají lesk.

LCD displej

Displej informuje o nastavení optimální teploty pro každý typ vlasů. Teplota se přizpůsobí přesně vašim vlasům: na LCD displeji si můžete nastavit teplotu po 10 ° C v rozmezí 130 - 200 ° C.

Komfortní použití

Jednodznačne oceníte rychlé nahřátí do 15 vteřin pro okamžité použití. Praktická je i možnost uzamčení teploty zabraňuje nechtěným teplotním výkyvům čímž chrání zdraví vlasů. Komfortní je i automatické vypnutí po 1 hodině. Otočná šňůra zajistí pohodlnou manipulaci bez zamotání.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA: 10 let záruka na snadnou opravitelnost a cenově dostupné náhradní díly. 6500 servisních center po celém světě.

 

 

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Typ horního povrchu: Sklokeramické
Ionizátor: Ano
Keramický povrch: Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Čas nahřátí: 0,15 min.
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 5,5 cm
Hmotnost: 46 g
Výška: 15 cm
Hloubka: 35 cm

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramické

Funkce

Ionizátor: Ano
Možnost nastav. teploty: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 7

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru

Příslušenství k tomuto produktu

Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce

Nahoru