Rowenta Brush & Straight SF7510F0


Žehlička na vlasy, Počet teplotních nastavení: 7, Možnost nastavení teploty, Typ horního povrchu: Sklokeramické, Čas nahřátí: 15 s, Ionizátor, Hmotnost: 377 g. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,4 / 5

10×

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Žehlička Rowenta SF7510F0 zachová vlasům perfektní vyžehlený vzhled. Příznivě působí na skleslé a ochablé vlasy. Obsahuje integrovaný kartáč, který zvětšuje objem vyžehlených vlasů. Žehlička se dokáže nahřát do 15 sekund a můžete ji okamžitě používat. Prostřednictvím LCD displeje lze nastavit optimální teplotu po 10 °C (od 130 °C - 200 °C). Žehlička disponuje bezpečnostním zámkem a otočným přívodním kabelem. Po 1 hodině se automaticky vypne. Plocha žehlicí desky je 25 × 90 mm.

Rowenta Brush & Straight SF7510F0 žehlička na vlasy

  • Nahřátá do 15 sekund
  • LCD displej
  • Možnost nastavení optimální teploty
  • Bezpečnostní zámek
  • Zvětšuje objem vlasů

Ochrana vlasů

Miliony iontů pronikají do struktury vlasu a vážou v nich molekuly vody. Zároveň uzavírají povrch vlasů, aby se nepřesušovaly - pro uhlazené a hebké vlasy, které neelektrizují a snadno se upravují. Cashmere Keratin protein a arganový olej rozmazlují vlasové vlákno, uhlazují jeho povrch a dodávají lesk.

Plovoucí žehlicí desky s rovnoměrnou distribucí tepla

Optimální distribuce tepla uvnitř desek podporuje efektivní žehlení při nízké teplotě a přispívá k ochraně vlasů. Plovoucí žehlicí desky s trvanlivými kuličkovými ložisky vyvíjejí rovnoměrný tlak na vlas a zabraňují tak lámavosti vlasů.

3D efekt vyžehlených vlasů

Integrovaný kartáč z přírodních štětin jemně vypíná vlasy pro perfektní vyrovnání jedním tahem a zároveň zvětšuje jejich objem a dodává život výslednému účesu - pro 3D efekt vyžehlených vlasů.

LCD displej

Displej informuje o nastavení optimální teploty pro každý typ vlasů. Teplota se přizpůsobí přesně vašim vlasům: na LCD displeji si můžete nastavit teplotu po 10 °C v rozmezí 130-200 °C.

Komfortní použití

Jednoznačně oceníte rychlé nahřátí do 15 vteřin pro okamžité použití. Praktická je i možnost uzamčení teploty, která zabraňuje nechtěným teplotním výkyvům, čímž chrání zdraví vlasů. Komfortní je i automatické vypnutí po 1 hodině. Otočná šňůra zajistí pohodlnou manipulaci bez zamotání.

Opravitelnost po dobu 15 let za přiměřenou cenu

Společnost Rowenta se zavazuje k tomu, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, anebo ekologicky zlikvidovatAby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ano
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 15 s
Automatické vypnutí Ano
Počet teplotních nastavení 7
Keramický povrch Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,4 / 5

10 recenzí Rowenta Brush & Straight SF7510F0

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Dana

26. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Celková spokojenost

Roman

24. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Krasny
  • Nic

Kvalita, rychle fuguje, nastaveni teplot


Silvie

13. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Zatím nevyzkoušeno, dárek na Vánoce.


Lubomír

8. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Manželka je spokojená