Rowenta SF4522 For Elite Liss & Curl

Žehlička na vlasy, Počet teplotních nastavení: 10, Možnost nastavení teploty, Čas nahřátí: 60 s, Příkon: 50 W, Ionizátor, Hmotnost: 500 g. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

10×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Žehlička na vlasy Rowenta SF4522 je nepostradatelným pomocníkem pro všechny ženy a dívky pro vytvoření skvělých účesů. Žehlička dosahuje profesionální teploty až 230 °C a vaše vlasy buď narovná, nebo natočí dle vašeho přání. Je vybavena LCD displejem pro dokonalou kontrolu a přesnost teploty, kterou si můžete nastavit po 10 °C od 130 °C do 230 °C. Obsahuje profesionální tenké pláty 2,5 cm pro žehlení od kořínků a je tak ideální i pro dokončení účesu. Plovoucí žehlicí desky vyvíjí rovnoměrný tlak na vlas a všechny typy vlasů dokonale vyžehlí. Oceníte plovoucí žehlicí desky a jejich bezpečnostní uzamykací systém.

Povrch "Keratin & Shine"

Povrch žehlících ploch Keratin & Shine: exkluzivní komplex keratinu a turmalínu pro silné a zářivě lesklé vlasy. Keratin - základní prvek vlasu pro jeho sílu a pružnost, turmalín s ionizací pro lesk a eliminaci statické elektřiny.

Plovoucí žehlicí prkna

Plovoucí žehlicí prkna vyvíjejí rovnoměrný tlak na vlas a dokonale vyžehlí všechny typy vlasů. Prodloužené desky na 11 cm šetří čas. Profesionální tenké desky 2,5 cm na žehlení od kořínků, ideální pro dokončení účesu či na ofinu.

2 v 1 specifický design pro styling vlasů

Pro hladké vlasy či okouzlující vlny snadno a rychle jedním tahem. Různé styly: pevné i volné vlny, podtočenie konečků či styling ofiny. Nastavení teploty od 130 ° C do 230 ° C pro dokonalý výsledek u každého typu vlasů.

"Okouzlující, krásné vlasy plné lesku."

Elite Model Look je jedna z nejznámějších a nejprestižnějších agentur na celém světě. Pobočky má ve více než 20 zemích světa. Značka Rowenta a agentura Elite Model Look společně vyvinuli produktovou řadu Rowenta for Elite Model Look, který v sobě spojuje styl a trendy módních přehlídek a inteligentní praktičnost.

10 letá opravitelnost produktů

Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ano
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 60 s
Automatické vypnutí Ano
Počet teplotních nastavení 10
Keramický povrch Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

10 recenzí Rowenta SF4522 For Elite Liss & Curl

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

12. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Kupováno před čtyřmi roky a dcera ji stále používá.
  • Pěkný vzhled.
  • Žehlí vlasy tak jak má.
  • Nevím.

Recenzuji po čtyřech letech stálého bezproblémového používání. To o něčem hovoří.


Hana

14. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoU

12. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Žehlí na jeden tah, žádné přepalování vlasů.
  • Vlasy jsou jemné a nekrepatí.
  • Zatím žádné nejsou

Hana

19. 9. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno