Rowenta SF4412D4 Liss&Curl

Žehlička na vlasy, Počet teplotních nastavení: 10, Možnost nastavení teploty, Čas nahřátí: 30 s, Příkon: 40 W, Hmotnost: 500 g. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Zajímavá žehlička na vlasy ROWENTA SF4412D4 Vám zaručí hladké vlasy nebo naopak okouzlující vlny. Můžete si díky ní Vaše vlasy vyžehlit nebo natočit podle Vaší potřeby. Má zabudované tenké pláty, které mají šířku 2,5 cm. Povrch "Ultrashine NANO ceramic" má jedinečnou kombinaci keramických mikročástic. Nahřívání žehličky je rychlé, trvá méně než 30 sekund, a můžete ji okamžitě začít používat. Žehlička ROWENTA SF4412D4 má LCD displej, na kterém si můžete nastavit teplotu podle potřeby. Maximální teplota žehličky je 230 °C. Žehlička má zabudovaný bezpečnostní uzamykací systém.

Žehlička na vlasy Rowenta SF4412D4 Liss & Curl

  • Specifický design pro styling vlasů: pro hladké vlasy či okouzlující vlny
  • "Ultrashine NANO ceramic" povrch
  • Profesionální tenké pláty (2,5 cm)
  • Bezpečnostní uzamykací systém
  • LCD displej
  • Maximální teplota: 230 ° C
  • Nastavení teploty: 130 - 230 ° C po 10 ° C
  • Rozměry žehlící plochy: 25 x 110 mm
  • Hmotnost: 0.5 kg

Žehlení nebo natáčení

Žehlička na vlasy ROWENTA SF4412D4 vám zaručí výborný výsledek dle vašeho výběru - rovné nebo natočené vlasy. Stane se vaší skvělou pomocnicí při úpravě vašich vlasů. Dokonale vám zjednoduší a zpříjemní přípravu a vy se budete těšit z dokonalého výsledku, ať už vlasů vyžehlených nebo natočených. Disponuje profesionálními tenkými pláty, jejichž velikost je 2,5 cm. Pomocí její tenkých plátů si můžete vlasy dokonale vyžehlit až od kořínků, dokončit váš účes, upravit ofinu či zatočit nebo vyrovnat konečky vašich vlasů.

O žehličce

Povrch žehličky ROWENTA SF4412D4 - "Ultrashine NANO ceramic" je zajímavý a jedinečný povrch, který je často používán profesionálními značkami. Má jedinečné kombinace keramických mikročástic a má speciální povrchovou úpravu desek. Zvyšuje kontakt mezi deskami a vlasy a tak je zaručena větší efektivita a výsledek vašeho účesu bude dokonalý. Také výrazně zvyšuje lesk vašich vlasů. Co se týče nahřívání, netrvá déle než 30 sekund a tak ji můžete téměř okamžitě po zapnutí používat.

Vlastnosti

Žehlička má zabudovaný LCD displej, na kterém si umíte nastavit teplotu žehlení či natáčení vlasů podle vaší potřeby. Nastavení teploty je možné po 10 ° C od 130 ° do 230 ° C a to pro všechny typy vlasů. Profesionální maximální teplota žehličky je 230 ° C, díky čemuž se jednoduše poddají a dokonale vyžehlí i velmi kudrnaté vlasy. Žehlička ROWENTA SF4412D4 disponuje bezpečnostním uzamykacím systémem.

10 letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ne
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 30 s
Automatické vypnutí Ne
Počet teplotních nastavení 10
Keramický povrch Ano

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Rowenta SF4412D4 Liss&Curl

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Tereza

27. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • žadne zapory

Jsem z vyrobkem spokojena.


Natálie

6. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoLucie

26. 3. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


výborný žehlička za dobrý peníz. Brzy nahřátá, lehká manipulace.