Rowenta SF1810F0 Express Style


Ionizátor: Ne, Možnost nastav. teploty: Ano, Čas nahřátí: 40 s, Automatické vypnutí: Ne, Počet teplot.nastavení: 2, Keramický povrch: Ano,


Cena 599 Kč

Sleva 14 % z ceny doporučené výrobcem: 699 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Žehlička na vlasy Rowenta SF1810F0 Express Style, 2 nastavení teploty, o 20 % delší destičky, nastavení teploty 180 °C až 210 °C Boost, ovládání jedním tlačítkem, ergonomický design, keramický povlak obohacený o turmalín. Funkce Straight & Curl, funkce rychlého zahřátí (45 sekund), chladná špička, závěsné poutko, LED displej, systém zámku, napětí 240 V, délka napájecího kabelu 1,8 m, 360° otočná šňůra pro široký rozsah pohybu.

Žehlička na vlasy Rowenta SF1810F0 Express Style

 • Keramika s turmalínem
 • Funkce Straight & Curl
 • Plovoucí žehlicí desky
 • Nastavitelná teplota
 • Závěsná smyčka
 • Indikátor připravenosti
 • Doba zahřívání 45 sekund
 • Uzamykací systém
 • 360° otočný kabel

 • Délka kabelu 1,8 m

Možnost nastavení teploty

Jednoduché ovládání jedním tlačítkem pro dvě nastavení teploty, která vyhoví všem vašim potřebám: standardní nastavení 180 °C pro vysoce efektivní výkon a nastavení 210 °C Boost pro náročné oblasti. Žehlička na vlasy je navržena tak, aby byla maximálně praktická, s rychlým 45sekundovým zahřátím pro žehlicí výkon, který je připraven, kdykoli ho potřebujete.

Funkce Straight & Curl

Všestranná funkce Straight & Curl je navržena tak, aby splňovala všechny vaše potřeby v oblasti úpravy vlasů a umožnila vám vytvářet celou řadu účesů a stylů. Dopřejte svým dlouhým vlnitým vlasům pozornost, kterou si zaslouží, v praktickém provedení s o 20 % delšími destičkami.

Účinnost jednoho zdvihu

Žehlička na vlasy SF181810F0 Express Style má plovoucí destičky s keramickým povrchem obohaceným turmalínem. Systém plovoucích žehlicích desek nastavuje obě desky podle síly pramene, čímž zajišťuje optimální přítlak při každém pohybu a účinnost na jeden tah. Užijte si pohodlnou a snadnou úpravu vlasů a dopřejte si nádherné výsledky v krátkém čase.

Snadné použití

Jednoduché ovládání jedním tlačítkem s LED indikátorem a ergonomický design s příjemným matným povrchem a otočným kabelem pro snadný a skvělý každodenní styling. Uzamykací systém umožňuje snadné uložení žehličky.

10 let opravitelnosti

Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Společnost Rowenta celosvětově dodává náhradní díly i pro výrobky, které se již neprodávají. Společnost Rowenta se zavázala udržovat náhradní díly na skladě pro většinu výrobků vyrobených od roku 2012. To znamená, že náklady na opravu v autorizovaném servisním středisku jsou výrazně nižší než celkové náklady na výměnu výrobku. Každý nový výrobek je proto označen logem"opravitelný výrobek po dobu 10 let".

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ne
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 40 s
Automatické vypnutí Ne
Počet teplot.nastavení 2
Keramický povrch Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta SF1810F0 Express Style

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno