Rowenta RR7755WH X-PLORER serie 80


Provozní doba: 90 min., Automatické dobíjení: Ano, Smart (ovládání mobilem): Ano,


Cena 6 999 Kč

Sleva 53 % z ceny doporučené výrobcem: 14 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Výkonný Smart robotický vysavač Rowenta X-PLORER serie 80 RR7755WH se systémem Aqua Force vysává a vytírá podlahu zároveň a tím odstraní i nejmenší nečistoty. Možnost intuitivního ovládání pomocí pokročilé mobilní aplikace či hlasovými příkazy přes virtuálního asistenta ve vašem mobilu. Naplánujte si úklid kdykoliv. S maximálně přesnou navigací pokryje vysavač celou vaši domácnost, snadno se spáruje s aplikací Rowenta Robots, a tak se jeho obsluha stává ještě jednodušší. Je vybaven kartáčem Animal Turbo, který si v kombinaci dvou materiálů poradí s odolnými chlupy a chloupky od zvířat. Nabízí také různé režimy úklidu s možností vlastního nastavení a dlouhou provozní dobou. Rowenta ručí až na dobu 10 let jednoduché opravitelnosti.

Rowenta X-PLORER serie 80 RR7755WH 

  • Systém Aqua Force vysává a myje zároveň
  • Kartáč Animal Turbo na zvířecí chlupy
  • Mimořádně přesný navigační systém
  • Kompatibilní s aplikací Rowenta Robots a virtuálními asistenty
  • Výkonná baterie až s 60min provozní dobou
  • 3 režimy úklidu (Eco, Standard, Boost)
  • 10 let opravitelnosti

vlastnosti rowenta RR7755WH explorer serie 80​​​​​Motorizovaný kartáč

O dokonalý úklid s vysavačem Rowenta X-PLORER serie 80 RR7755WH se postará motorizovaný kartáč Animal Turbo Brush, který kombinací dvou materiálů účinně odstraňuje srst a prach, vhodný je tak i pro lidi s domácími mazlíčky.

Rowenta RR7755WH

Intuitivní ovládání vaším mobilem

Robotický vysavač se postará o úklid za vás, automaticky se spáruje s aplikací Rowenta Robots, ve které můžete naplánovat váš úklid. Přistroj je možné také ovládat pomocí hlasových příkazů po spárování s vaším virtuálním asistentem, jako například Amazon Alexa nebo Google Assistant. Automatické připojení k Wi-Fi urychlí a zjednoduší proces.

RR7755WH

Dlouhá životnost baterie v kvalitním provedení

Robot od Rowenty je vybaven lithium-iontovou baterií s dlouhou provozní dobou až 90 minut, přičemž se nabije již za 3 hodiny. Vysavač je vyroben z odolných materiálů, aby vám sloužil co nejdéle. O dokonalé pokrytí prostoru se také postarají boční kartáče, které dosáhnou i do rohů stěn.

Všechny typy podlah

S robotickým vysavačem, vylepšeným o systém Aqau Force, posouvá hranice úklidu. Podlahu nejen vysává, ale také myje zároveň. Díky módu univerzální úklid vysavač pokryje všechny typy podlah, od parket po koberce. Na výběr máte až ze 3 režimů úklidu (Eco, Standard, Boost) pro bezkonkurenční automatické čištění domácnosti.

vlastnosti rowenta RR7755WH explorer serie 80

10letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 90 min.
Automatické dobíjení Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta RR7755WH X-PLORER serie 80

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno