Rowenta X-PLORER Serie 60 RR7447WH 2 v 1

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 42 %

Provozní doba: 90 min., Automatické dobíjení: Ano, Smart (ovládání mobilem): Ano,


Cena 6 999 Kč

Sleva 42 % z ceny doporučené výrobcem: 11 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 839,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Automatický inteligentní robotický vysavač Rowenta X-PLORER SERIE 60 RR7455WH s technologií Aqua Force a výškou pouhých 6 cm. Vysavač vysává a mopuje zároveň. Vysoce kvalitní filtr účinně odděluje prach ze vzduchu, a je tak vhodný i pro alergiky. Intuitivní ovládání pomocí pokročilé mobilní aplikace nebo hlasových příkazů prostřednictvím virtuálního asistenta v mobilu. Naplánujte si úklid odkudkoli. Pokročilý navigační systém Smart Exploration 4th s gyroskopem, infračervenými senzory a technologií boční kamery TOF zajišťuje bezstarostnou navigaci po domě. Můžete si vybrat ze 3 režimů čištění a rychlosti. Dva boční kartáče Dual Force dosáhnou do všech rohů pro maximální pokrytí prostoru. Funkce detekce koberců přizpůsobuje výkon terénu.

Robotický vysavač X-PLORER Serie 60 RR7447WH bílý

 • S výškou pouze 6 cm se vejde i pod nízký nábytek
 • Systém Aqua Force vysává a mopuje zároveň
 • Intuitivní ovládání pomocí mobilní aplikace
 • Účinný filtr zachytí až 99,9 % prachu
 • Možnost spárování s virtuálním asistentem
 • Inteligentní navigační systém Smart Exploration 4.0
 • Boční kamery s technologií TOF
 • 3 režimy úklidu (Metodický, Bodový a Sledování stěn)
 • 3 výkonové režimy (Eco, Standard a Boost)
 • Kartáče vhodné pro optimalizaci pokrytí
 • Až 60 min provozního času
 • 10 let opravitelnosti

Mapování prostoru v reálném čase

Přesný gyroskopický navigační systém vytváří mapu již uklizeného prostoru vaši domácnosti. Můžete tak v reálném čase v aplikaci na svém telefonu sledovat, kde už robot uklidil. Robotický vysavač jednoduše spárujete s vaším mobilem nebo hlasovým asistentem, následně si v něm naplánujete a spustíte úklid odkudkoliv. Přístroj také můžete propojit s virtuálním asistentem a bude vás poslouchat na povel.

Na boj proti alergenům v prachu

Robotický vysavač s pokročilým systémem Aqua Force dokáže vysávat a vytírat podlahu zároveň, jedním rázem vás zbaví i těch nejmenších nečistot. Technologie 2 v 1 šetří váš čas. Pokročilý filtr ve vysavači zachytí až 99,9 % prachu a tím je vhodný i pro alergiky.

Vejde se kamkoliv

Díky své výšce neuvěřitelných 6 cm, včetně koleček, se robotický vysavač vejde i pod nízký nábytek, a tak efektivně odstraní prach a chlupy i na nedostupných místech. V moderním černém provedení se stane neodmyslitelným pomocníkem do každé domácnosti.

Navigační systém Smart Exploration 4.0

Aby robot nevynechal ani jeden kousek, je vybaven pokročilým navigačním systémem Smart Exploration 4.0, který kombinuje gyroskop pro orientaci a infračervené senzory, které zvolí logicky nejvýhodnější cestu. Nejnovější Technologie TOF boční kamery sleduje cestu kolem vašich stěn. Detekce povrchu zase přizpůsobí sací výkon pro optimální účinnost.

Dlouhá životnost baterie v kvalitním provedení

Robot od Rowenty je vybaven lithium-iontovou baterií s dlouhou provozní dobou a funkcí inteligentního nabíjení. Vysavač je vyroben z odolných materiálů, aby vám sloužil co nejdéle. O dokonalé pokrytí prostoru se také postarají boční kartáče, které dosáhnou i do rohů stěn.

Různé typy úklidu

S robotickým vysavačem máte na výběr z různých typů úklidu, ať už je to inteligentní gyroskopický pro kompletní pokrytí celého prostoru, bodový pro pohyb ve spirálách, od počátečního bodu pro úklid na specifickém místě nebo sledování stěn k odstranění prachu a chlupů kolem nich.

10letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 90 min.
Automatické dobíjení Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta X-PLORER Serie 60 RR7447WH 2 v 1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno