Rowenta RR6875WH Explorer Serie 20 Allergy

Nejdůvěryhodnější značka 2022

Nejdůvěryhodnější značka 2022

pro robotické vysavače Rowenta

Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Provozní doba: 150 min., Typ navigace: Náhodná, Výška vysavače: 8 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Robotický vysavač Rowenta RR6875WH EXPLORER SERIE 20 ALLERGY dokáže vysávat a utírat podlahu zároveň. S možností tří režimů úklidu všude navigace zajistí dokonale čistý domov bez vaší námahy, s jednorázovou investicí. Prémiová funkce mopu umožňuje nyní vysávat a utírat podlahu současně. Díky navigačnímu systému se přístroj vyhne stěnám, nábytku či pádu ze schodů. Denní plánování nabízí úklidové cykly, které umožňují uložit až 7 programů, takže snadno pokryjí úklid na celý týden. Na plné 6 hodinové nabití vysává až 150 minut. Velkou předností je i tichý chod 65 dB. Vysavač disponuje nádobou na prach a nečistoty o objemu 0,25 litru.

Rowenta RR6875WH EXPLORER SERIE 20 ALLERGY

 • 6 senzorů proti pádu ze schodů
 • Vysává a utírá podlahu zároveň
 • Funkcí mopu
 • Typ baterie: Lithium ion
 • Provozní doba: 150 min.
 • Doba nabíjení: 6hod.
 • 3 režimy úklidu
 • Denní plánování pomocí 7 Programy
 • Aktivní motorizovaný kartáč
 • Dálkové ovládání
 • Objem zásobníku na prach: 0,25 L
 • Hlučnost: 65dB
 • V balení: mop na čištění
 • Barva: černá

Nejlepší pomocník při úklidu

Robotický vysavač Rowenta RR6875WH z řady Rowenta Explorer 20 Allergy představuje samostatný robotický vysavač, který si poradí s prachem a špínou na tvrdé podlaze. Vysavač nabízí nejen zážitek z vysávání, ale i jednoduchou manipulaci, jejímž výsledkem je úklid na vysoké úrovni bez jakékoliv námahy.

robotický vysavač EXPLORER SERIE 20 RR6875WH

Dokonalý úklid

Robotický vysavač od Rowenty kombinuje kvalitní technologii, aktivní motorizovaný kartáč a boční kartáče, které jsou skvělým spojencem při úklidu špíny a nečistot z tvrdých typů podlah. Vysavač nabízí 3 režimy úklidu, a je vybaven možností náhodného kličkování pro komplexní plochy a režim náhodného vysávání místnosti. Při tomto režimu robot kličkuje v krátkých pevně stanovených intervalech, které jsou zakončeny režimem určeným pro úklidu okrajů místnosti, jako jsou například podlahové lišty. S doplňkovou funkcí mopu umožňuje nyní řada Explorer 20 vysávat a utírat podlahu současně a odstraňovat tak i ten nejjemnější prach.

Autonomní a bezpečná navigace

Tento robot přináší bezproblémový a bezpečný úklid a to díky bezpečné navigaci, která využívá kombinaci snímačů nerovností, laseru a nárazníku. Infračervená technologie a senzory proti pádu v kombinaci s vyšší ochranou díky nárazníku zajišťují navigaci kolem stěn a nábytku a brání pádu ze schodů. To vše pro bezproblémový a bezpečný úklid.

3 režimy úklidu

Robotický vysavač Rowenta RR6875WH disponuje 3 režimy úklidu. Režim náhodného kličkování, režim náhodného vysávání v místnosti a režim pro okraje místnosti snadno přemění robota na dokonalého partnera při úklidu v různých částech domu. Pro komplexní plochy používejte režim náhodného kličkování nebo náhodné vysávání místnosti, pokud potřebujete, aby byla místnost výsledky čištění do 30 minut. K čištění okrajů místnosti při stěnách a rozích použijte režim pro okraje místnosti. Vyberte si z 3 režimů úklidu podle Vašich potřeb, a mějte dům jako ze škatulky.

Silný výkon

Kompaktnost a dlouhá výkonnost na dosah. Prodloužená životnost baterie díky lithiové technologii umožňuje až 150 minut provozu, úplné nabití trvá jen 6 hodiny. Tento samostatný vysavač má dálkové i ruční ovládání a samonabíjecí systém. Vždy se automaticky vrací do dokovací stanice.

Možnost naprogramování

Systém plánování zahrnuje až 7 programů, které můžete využívat každý den v týdnu a mít tak váš domov neustále bez prachu.

Rowenta RR6875WH Explorer Serie 20

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 150 min.
Typ navigace Náhodná
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ne
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ne
Vysává a mopuje najednou Ano

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Nejdůvěryhodnější značka 2022

Nejdůvěryhodnější značka 2022

pro robotické vysavače Rowenta

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta RR6875WH Explorer Serie 20 Allergy

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi