Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal kit 5★


Podlahový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 2,5 l, Maximální hlučnost: 65 dB, Regulace výkonu: Ne, Operační rádius: 11 m, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 9785 g. Více info


Cena 7 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 73 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal kit RO7690EA je vynikající pomocník pro odstraňování prachu ve vaší domácnosti. S příkonem 550 W dosahuje vysokého sacího výkonu při nízké úrovni hluku pouze 65 dB. Disponuje inovativním polohovatelným kartáčem Power Air na všechny typy povrchů. Milovníci zvířat ocení jednoduché odstraňování zvířecích chlupů s Animal kitem. Oceníte také cyklónovou technologii spolu s pokročilou filtrací, která účinně odfiltruje až 99,98 % bakterií a alergenů. Samozřejmostí je ergonomické provedení, velká nádoba na prach o objemu 2,5 l a akční rádius až 11 metrů pro snadnou manipulací a skladování. 10 let jednoduché opravitelnosti Rowenta.

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal kit 5★

 • Příkon 550 W
 • Inovativní kartáč Power Air
 • Animal kit
 • Dobrý skluz kartáče po všech druzích podlah
 • Pokročilá ergonomie
 • Vylepšená filtrace zachytí až 99,98 % prachu
 • Objem: 2,5 l
 • Cyklónová technologie
 • Úroveň hluku jen 65 dB
 • Akční rádius 11 m
 • 15 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal kit

Cyklónová technologie a inovativní kartáč Power Air

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Home & Car RO7689EA je vybaven kartáčem Power Air, který je možné použít ve 2 polohách pro dokonalé výsledky na všech typech podlah. Dále je vybaven cyklónovou technologií a poháněn technologií Air Booster pro co nejlepší sací výkon.

Vlastnosti Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal kit

Dokonalá filtrace

Vysavač RO7690EA díky cyklónové technologii a filtrům dokáže zachytit až 99,98 % prachu. Nádoba na prach o objemu 2,5 l se snadno vyprazdňuje a uzamykací systém zabraňuje jejímu náhodnému otevírání.

Cyklónová filtrace Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic

Tichý a snadno skladovatelný vysavač

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal kit RO7690EA poskytuje vynikající výkon, a to jen při 65 dB úrovni hluku. Jde o hlasitost, která sotva přesáhne hluk při běžné konverzaci. Díky vynikajícímu designu a velké rukojeti Ergo Comfort je manipulace s vysavačem jednoduchá a jeho skladování ještě jednodušší.

Tichý a snadno skladovatelný vysavač Rowenta RO7690EA

Animal kit na nepoddajné zvířecí chlupy

S vysavačem RO7690EA si na své přijdou i milovníci domácích zvířat. Vysavač je vybaven sadou příslušenství Animal Kit pro majitele domácích zvířat. Vlastníci domácích zvířat tak budou mít k dispozici pomůcky k odstraňování zvířecí srsti, čištění spár a mnoho dalšího.

Animal kit Rowenta RO7690EA

Udržitelnost

Rowenta deklaruje sací výkon vysavače s příkonem 2100 W při až 5 násobně nižší spotřebě energie. Díky technologií Effiwatts, která snižuje spotřebu energie, ale zachovává stejnou účinnost vysávání a taky vylepšené sací hubici, optimalizovanému motoru a redukcí úniku vzduchu. Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva modrá
Hmotnost 9785 g
Maximální hlučnost 65 db
Maximální příkon 550 W
Operační rádius 11 m
Objem sáčku/nádoby 2.5 L
Regulace výkonu Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal kit 5★

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno