Rowenta RO7689EA Silence Force Cyclonic Home & Car 5★


Podlahový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 2,5 l, Maximální hlučnost: 65 dB, Regulace výkonu: Ne, Operační rádius: 11 m, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 9325 g. Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO7689EA Silence Force Cyclonic Home & Car v moderním šedém provedení s vysokým sacím výkonem a silným 550W motorem poskytuje vynikající zážitek z vysávání. Nádoba na prach dokáže pohltit až 2,5 l prachu. Vysavač je maximálně hygienický a odfiltruje až 99,98 % prachu. Pokročilá cyklónová technologie a dvoupolohový kartáč Power Air si poradí s prachem bez ohledu na daný typ podlahy. Díky pokročilému designu rukojeti Ergo Comfort a akčnímu rádiu až 11 m je manipulace s ním velmi jednoduchá. 15 let jednoduché opravitelnosti Rowenta.

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO7689EA Silence Force Cyclonic Home & Car 5★

 • Příkon 550 W
 • Inovativní dvoupolohový kartáč POWER AIR
 • Pokročilá cyklónová technologie
 • Rozšířená ergonomie
 • 3 úrovňová filtrace
 • Nízká úroveň hluku 65 dB
 • Akční rádius 11 m
 • Velká nádoba na prach
 • Velká rukojeť Ergo Comfort
 • Cyklónová technologie
 • Obsah balení: Parketová hubice Softcare, Mini turbokartáč, Multifunkční nástavec
 • 15 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti Rowenta RO7689EA Silence Force Cyclonic Home & Car červený

Inovativní kartáč Power Air spolu s cyklónovou technologií

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Home & Car RO7689EAje vybaven kartáčem Power Air, který je možné použít ve 2 polohách pro dokonalé výsledky na všech typech podlah. Dále je vybaven cyklónovou technologií a poháněn technologií Air Booster pro co nejlepší sací výkon.

Vysavač Rowenta RO7689EA

Dokonalá filtrace a jednoduché odstraňování nádoby na prach

Vysavač RO7689EA díky cyklónové technologii a filtrům s vysokou účinností dokáže zachytit až 99,98 % prachu. Vysavač je dále vybaven i uzamykacím systémem, takže nádoba na prach je chráněna před náhodným otevíráním a tedy i možností vysypání. Nádoba na prach se snadno vytahuje a vyprazdňuje.

Rowenta RO7689EA

Nízká úroveň hluku

Skvělý výkon a k tomu bezkonkurenční ticho. Úroveň hluku vysavače RO7689EA je jen 65 dB, což je sotva hlasitost, která by přesahovala běžnou konverzaci. Vysavač je vybaven velkou nádobou na prach s objemem 2,5 l.

Velkokapacitní nádoba Rowenta RO7689EA

Snadné skladování a manipulace

Rukojeť Ergo Comfort poskytuje možnost jednoduchého přenášení vysavače na jakékoliv místo. Kvalitní provedení dále umožňuje jeho pohodlné skladování v každé domácnosti.

Ergonomická rukojeť Rowenta RO7689EA Silence

Udržitelnost

Rowenta deklaruje sací výkon vysavače s příkonem 2100 W při až 5 násobně nižší spotřebě energie. Díky technologií Effiwatts, která snižuje spotřebu energie, ale zachovává stejnou účinnost vysávání a taky vylepšené sací hubici, optimalizovanému motoru a redukcí úniku vzduchu. Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva šedá
Hmotnost 9325 g
Maximální hlučnost 65 db
Maximální příkon 550 W
Operační rádius 11 m
Objem sáčku/nádoby 2.5 L
Regulace výkonu Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta RO7689EA Silence Force Cyclonic Home & Car 5★

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno