Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet 5★


Podlahový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 2,5 l, Maximální hlučnost: 65 dB, Regulace výkonu: Ne, Operační rádius: 11 m, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 8935 g. Více info


Cena 6 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 63 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Parquet RO7649EA v červeném provedení s vysokým sacím výkonem a silným 550 W motorem poskytuje vynikající výsledky z vysávání. Nádoba na prach dokáže pohltit až 2,5 l nečistot. Vysavač je maximálně hygienický a odfiltruje až 99,98 % prachu. Pokročilá cyklónová technologie a dvoupolohový kartáč Power Air si poradí s prachem bez ohledu na daný typ podlahy. Díky pokročilému designu rukojeti Ergo Comfort a akčnímu rádiu až 11 m je manipulace s vysavačem maximálně jednoduchá. 15 let jednoduché opravitelnosti Rowenta.

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet 5★

 • Příkon 550 W 
 • Inovativní dvoupolohový kartáč POWER AIR
 • Pokročilá cyklónová technologie
 • Rozšířená ergonomie
 • 3úrovňová filtrace
 • Nízká úroveň hluku: 65 dB
 • Akční rádius: 11 m
 • Velká nádoba na prach
 • Velká rukojeť Ergo Comfort
 • Cyklónová technologie
 • Obsah balení: Parketová hubice Softcare, Spárová hubice, Hubice na čalounění
 • 15 let jednoduché opravitelnosti

Vlastnosti vysávača Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet

Cyklónová technologie s kartáčem Power Air

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Parquet RO7649EA je vybaven cyklónovou technologií spolu s kartáčem Power Air. Díky tomu vysavač nabízí bezkonkurenční výkon bez ohledu na typ podlahy, na které je používán. Kartáč nabízí přímo dokonalý skluz po jakémkoliv typu podlahy.

Vlastnosti Rowenta RO7649EA

Dokonalá filtrace spojená s nízkým hlukem

Pomocí pokročilé cyklonové technologie a kvalitního filtru dokážou tyto filtry zachytit až 99,98 % prachu. Vysavač k tomu disponuje nízkou úrovní hluku 65 dB. Tato úroveň hluku představuje hlasitost, která sotva přesahuje tu, jež vzniká při běžné konverzaci.

Dokonalá filtrace Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet

Nádoba na prach a snadné skladování vysavače

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Parquet RO7649EA je vybaven nádobou na prach o objemu 2,5 l. Objem je dostačující pro vysávání různých typů podlah. Vysavač díky svému kvalitnímu designu je i snadno skladovatelným pro každou domácnost, která se ho rozhodne používat.

Nádoba na prach RO7649EA

Ergo Comfort

Rukojeť Ergo Comfort poskytuje uživateli velmi jednoduché přenášení vysavače. Rukojeť má vylepšenou ergonomii, a právě proto je její použití velmi jednoduché a také poskytuje uživateli i dokonalé pohodlí při manipulaci s vysavačem.

Ergo comfort RO7649EA

Udržitelnost

Rowenta deklaruje sací výkon vysavače s příkonem 2100 W při až 5 násobně nižší spotřebě energie. Díky technologií Effiwatts, která snižuje spotřebu energie, ale zachovává stejnou účinnost vysávání a taky vylepšené sací hubici, optimalizovanému motoru a redukcí úniku vzduchu. Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená
Hmotnost 8935 g
Maximální hlučnost 65 db
Maximální příkon 550 W
Operační rádius 11 m
Objem sáčku/nádoby 2.5 L
Regulace výkonu Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet 5★

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno