Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal kit 5★

Zobrazit


Podlahový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 2,5 l, Maximální hlučnost: 67 dB, Regulace výkonu: Ne, Operační rádius: 8,8 m, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 7735 g. Více info


Cena 5 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 53 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal kit RO7260EA v moderním hnědém provedení s výkonným 550W EffiTech motorem a pokročilou hlavicí Power Air, vhodnou pro všechny typy povrchu. Cyklónová technologie spolu s pokročilým filtračním systémem odfiltruje až 99,98 % prachu ze vzduchu. Určitě také oceníte malou úroveň hluku, pouze 65 dB. Dalšími přednostmi vysavače bude velká nádoba na prach o objemu 2,5 l či sada Animal Kit, která si poradí s chlupy a srstí domácích mazlíčků. Rowenta poskytuje až 15 let jednoduché opravitelnosti.

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal kit 5★

 • Příkon 550 W
 • Úroveň hluku pouze 67 dB
 • Prachová hlavice Power Air
 • Cyklónová technologie
 • Velká rukojeť Ergo Comfort
 • Vysoce účinné filtry odfiltrují až 99,98 % prachu
 • 2polohová vysoce účinná sací hlavice
 • Filtr zachytí až 99,98 % vysátého prachu
 • Kapacita 2,5 l
 • Technologie EffiTech Motor
 • Animal Kit
 • Obsah balení: Parketová hubice Softcare, Mini turbokartáč, Spárová hubice, Hubice na čalounění
 • 15 let jednoduché opravitelnosti

vlastnosti Rowenta RO7260EA

Prachová hlavice Power Air

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal kit RO7260EA se silným motorem nabízí vynikající sací výkon. Hlavice Power Air je vybavena 2 polohovým kartáčem vhodným na všechny typy povrchů. Výsledkem je účinné hloubkové čištění a dobrá klouzavost bez ohledu na typ podlahy, na jaké je vysavač používán.

vlastnosti Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal kit

Filtrace

Cyklónová filtrace představuje vynikající výkon při opětovném vypouštění vzduchu. Filtrační systém ve vysavači RO7260EA zachytí až 99,98 % prachu a dosahuje tak nejlepších výsledků ve své kategorii.

Rowenta RO7260EA

Elegantní design

Vysavač RO7260EA je ztělesněním hloubkového čištění v novém provedení. Ten se vyznačuje vylepšeným ergonomickým designem a držadly, které se nacházejí na vysavači, pro lepší manipulaci. Chybět nesmějí také velká kolečka pro snadnější pohyb.

elegantný dizajn Rowenta RO7260EA

Nádoba na prach

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal kit RO7260EA je vybaven nádobou na prach o objemu 2,5 l. Nádoba na prach se jednoduše vytahuje z vysavače a její mytí je ještě jednodušší. Zážitek z vysávání je tak plynulejší a efektivnější.

Rowenta RO7260EA

Technologie EffiTech

S technologií nového motoru EffiTech může být vaše vysávání ještě silnější než dosud, ale spotřeba elektrické energie bude nižší. Technologie nového motoru EffiTech představuje cestu k maximální energetické účinnosti a vysokému výkonu.

nádoba na prach Rowenta RO7260EA

Animal kit

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal kit RO7260EA si oblíbí i majitelé domácích zvířat. Vysavač RO7260EA totiž obsahuje příslušenství vhodné pro odstraňování chlupů a jiných nečistot z domácích zvířat. Dále se skládá z pomůcek vhodných pro čištění spár a těžko dostupných míst.

Rowenta RO7260EA

Udržitelnost

Rowenta deklaruje sací výkon vysavače s příkonem 2100 W při až 5 násobně nižší spotřebě energie. Díky technologií Effiwatts, která snižuje spotřebu energie, ale zachovává stejnou účinnost vysávání a taky vylepšené sací hubici, optimalizovanému motoru a redukcí úniku vzduchu. Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva hnědá
Hmotnost 7735 g
Maximální hlučnost 67 db
Maximální příkon 550 W
Operační rádius 8.8 m
Objem sáčku/nádoby 2.5 L
Regulace výkonu Ne

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal kit 5★

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

IHOR

23. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Perfektní
 • Nic

Naprosto spokojen


Kateřina

2. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Jednoduchá manipulace, nízká hlučnost. Kvalitní vysávání.
 • Nemám záporné zkušenosti.

Kvalitní vysavač.