Rowenta RO6859EA Silence Force Allergy+ Parquet 4 ★ (černo-červený)

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Výprodej −40 %

Hmotnost: 6710 g, Maximální hlučnost: 69 db, Maximální příkon: 450 W, Operační rádius: 8.8 m, Indikátor plného sáčku: Ano, Objem sáčku/nádoby: 4.5 L, Regulace výkonu: Ano,


Cena 2 998 Kč

Sleva 40 % z ceny doporučené výrobcem: 4 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 359,76 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ Parquet 4 ★ se silným výkonem a nízkou hlučností nabízí vysokou účinnost vysávání, filtrace a malou spotřebu energie. Nová vylepšená sací hubice je vhodná i na tvrdé podlahy, dvojitá vrstva filtrace je schopna zachytit až 99,98 % prachu či pokročilá technologie motoru EffiTech pro ještě lepší výsledky z vysávání a nižší spotřebu elektrické energie. Vysavač je vybaven permanentními filtry High Efficiency a hygienickými sáčky Hygiene+ se samouzavíratelnou klapkou. Pro pohodlnou manipulaci na každém povrchu má 4 kolečka otočná o 360°. Model je kvůli své vysoké účinnosti filtrace vhodný i pro alergiky. Rowenta se zaručila až na dobu 10 let jednoduché opravitelnosti.

Podlahový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ Parquet

 • Silence Force technologie s hlučností nepřesahující 69 dB
 • 4 ★ moderní technologie motoru EffiTech
 • Vysoce účinná, vícepolohová sací hubice
 • Nejlepší účinnost dvojité filtrace ve své třídě
 • Zachycuje až 99,98 % prachu a alergenů
 • Vhodný i pro alergiky a lidi s poruchami dýchání
 • Nové hygienické sáčky Hygiene+
 • Příkon až 450 W
 • Dvoupolohová hubice
 • Snadná manipulace díky 4 otočným kolečkům
 • Velký objem zásobníku na prach až 4,5 l
 • 10 let opravitelnosti

vlastnosti Rowenta RO6859EA Silence Force Allergy+ Parquet

Technologie Effitech 4 ★ s vylepšenou sací hubicí

Nový sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy + Parquet RO6859EA je vybaven motorem EffiTech, zajišťujícím nepřetržitý silný sací výkon při maximální energetické účinnosti. Mimo jiné je sací hubice vysavače navržena pro co nejlepší výsledky při každém úklidu. Vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ má až 4 kolečka s otáčením o 360 stupňů, která výrazně usnadňují manipulaci s vysavačem.

RO6859EA

Nejlepší účinnost filtrace ve své třídě

Vysavač Rowenta Silence Force Allergy + Parquet RO6859EA nabízí ve své třídě nejlepší výsledky účinnosti filtrace. Jeho dvojitý filtr se skládá z pěnového filtru před motorem a ze specializovaného filtru při výstupu vzduchu pro zachycení i těch nejmenších částic prachu. Vysavač tak dokáže odfiltrovat přes 99,98 % prachu.

Sáčky Hygiene+ s permanentním filtrem Silence Force

Pro snadnou údržbu jsou nové sáčky Hygiene+ vybaveny samouzavíratelnou klapkou, která efektivně zabraňuje úniku prachu z vysavače, a tak zaručuje maximální komfort a dokonalou hygienu. Při používání těchto sáčků není nutná výměna Silence Force permanentního filtru. Vysavač také poskytuje velký objem zásobníku na prach až 4,5 l.

Vhodný i pro alergiky

Vysavač od Rowenty s filtračním systémem Allergy+ úspěšně zachycuje až 99,98 % prachů a alergenů. Díky výkonným filtrům a účinnému sáčku Hygiene+ je vysavač schopen zachytit všechny druhy nečistot. Vysavač zajišťuje zdravé a hygienické prostředí vhodné i pro lidi s alergiemi a dýchacími problémy.

Udržitelnost

Rowenta deklaruje sací výkon vysavače s příkonem 2200 W při až 5 násobně nižší spotřebě energie. Díky technologií Effiwatts, která snižuje spotřebu energie, ale zachovává stejnou účinnost vysávání a taky vylepšené sací hubici, optimalizovanému motoru a redukcí úniku vzduchu.  Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Po celém světě Rowenta dodává náhradní díly i na ty produkty, které se již neprodávají. Rowenta se zavázala držet náhradní díly skladem pro většinu produktů vyráběných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovaném servise jsou tak podstatně nižší než celková výměna výrobku. Každý nový produkt je z toho důvodu označen logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 6710 g
Maximální hlučnost 69 db
Maximální příkon 450 W
Operační rádius 8.8 m
Indikátor plného sáčku Ano
Objem sáčku/nádoby 4.5 L
Regulace výkonu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta RO6859EA Silence Force Allergy+ Parquet 4 ★ (černo-červený)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno