Rowenta RO6486EA Silence Force 4A Full Care

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

8 999 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 899.9 Kč

Cena v e-shopu:

8 999 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 899.9 Kč

Skladem v e-shopu 2-5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 89,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sáčkový vysavač ROWENTA RO6486EA je vybaven moderní technologií odhlučnění. S hubicí Deep CleanHead zajistí mimořádně důkladné vysávání na všech površích. Full Care model nabízí ve výbavě Maxi turbokartáč, Mini turbokartáč, hubici na čalounění i štěrbinovou hubici. Velkokapacitní kapsa má objem až 4,5 litru. Nastavte si výkon na jednom z 5 úrovní. Vysavač disponuje až 4 hodnotami "A" na energetickém štítku.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

SILENCE FORCE 4A FULL CARE

Vysavač ROWENTA RO6486EA Silence Force 4A je disponuje moderní technologií odhlučnění a představuje extrémně tichý velkoobjemový sáčkový vysavač třídy 4A, který zajišťuje nepřekonatelně příjemné použití díky své nízké hlučnosti, která při plném výkonu dosahuje jen 63 dB (A). Nová hubice Deep Clean Head poskytuje mimořádně důkladné vysávání všech povrchů a dokonalou kombinaci vysokého výkonu a pohodlí při používání spotřebiče.

 

 

Vrcholové výsledky

Vysavač ROWENTA RO6486EA Silence Force 4A prošel všemi testy evropského energetického štítku s nejvyšším možným počtem bodů a dosáhl hodnocení se samými A. Tento vysavač s tichým provozem zajišťuje účinné odstranění nečistot na jakémkoliv povrchu, a to se třemi úrovněmi filtrace, které zachytí do 99,99 % , se spotřebou energie nižší io 60% a se širokým příslušenstvím pro kompletní péči, které nejen vlastníkům domácích mazlíčků nabízejí moderní řešení úklidu domácnosti i automobilu.

 

 

 

 

Vysoce účinná sací hubice na všechny typy podlah

Silence force 4A je vybaven novou hubicí Deep Clean Head. Sací hubice účinně odstraňuje zašlapaných prach z koberců, rohožek, dlažby, parket a všech ostatních typů podlah.

 

 

FULL CARE model

Full Care model obsahuje kompletní sadu příslušenství pro dokonalé a efektivní úklid kdekoli v domácnosti nebo v autě. Maxi turbokartáč, speciálně navržená pro majitele domácích mazlíčků, kteří hledají efektivní metody, jak se zbavit zvířecí srsti, umožňuje rychlé a účinné vysávání zvířecích chlupů usazených na koberci a čalouněném nábytku. Mini turbokartáč a hubice na čalounění se může v autě použít na koberečky a sedadla. Nová 60 cm štěrbinová hubice Precision Flex umožňuje snadno vysát těžko dostupná místa v domácnosti (mezi nábytkem, v úzkých rozích) nebo v automobilu (pod sedadly nebo v přihrádkách palubní desky). Vysoce účinné filtry lépe zachycují alergeny a bakterie, které mohou zvířata přinést z vnějšího prostředí.

 

Hygiene+

Už žádné oblaky prachu díky novému sačky Hygiene+, který je opatřen samouzavírací klapkou: pohodlné a hygienické! Velký objem až  na 4,5 l prachu umožňuje delší provoz a méně častou výměnu.

 

 

Příslušenství vždy po ruce

S integrovanou kartáčem Easy Brush na rukojeti a štěrbinovou hubicí v zadní části vysavače Silence Force 4A je nejčastěji používané příslušenství vždy pohodlně po ruce.

 

Snadný přístup do těžko dostupných míst

Full Care model přináší novou štěrbinovou hubici Precision Flex, která je speciálně navržena tak, aby dosáhla do těsných, úzkých a nedostupných míst. Díky své délce 60 cm zajistí tato hubice přístup do všech míst a umožní dokonalé vysávání v domácnosti i v automobilu. Pět poloh nastavení výkonu s LED podsvícením umožní jednoduše přizpůsobit výkon povrchu, který právě vysáváte.

 

Pohodlná manévrovatelnost

Díky svým čtyřem kolečkům otočným o 360° se vysavač Silence Force 4A může plynule pohybovat všemi požadovanými směry.

 

Permanentní vysoce účinné filtry

Už není třeba měnit filtry! Díky patentované technologii je High Efficiency filtr na výstupu vzduchu ve vysavači Silence Force 4A permanentní (pouze při použití originálních sáčků Hygiene+ Rowenta).

 

 

Ovládání výkonu na rukojeti

Výkon můžete pro větší pohodlí ovládat jako na rukojeti, tak i na těle vysavače Silence Force 4A.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Hmotnost: 10860 g
Maximální hlučnost: 63 db
Bezdrátové: Ne
iTřída energ.účinnosti: A
Maximální příkon: 750 W
Operační rádius: 11 m
Regulace výkonu: Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Operační rádius: 11 m
Teleskopická trubice: Ano
Typ sáčku: textilní
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 57 cm
Hmotnost: 10860 g
Výška: 35,8 cm
Hloubka: 38 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Konektivita

Bezdrátové: Ne

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A
Příkon: 750 W
Maximální příkon: 750 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ano
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Materiál rourky: kov
Kapacita prachového sáčku: 4,5 L

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru

Příslušenství k tomuto produktu

Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce

Nahoru