Rowenta RO3985EA Compact Power Animal Care

4 Všechna hodnocení (3)


Cena na prodejně:

2 799 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 3 499 Kč
Ušetříte: 20.01 %

Cena v e-shopu:

2 799 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 3 499 Kč
Ušetříte: 20.01 %

Skladem v e-shopu nad 5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 27,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sáčkový vysavač ROWENTA RO3985EA nabízí zdokonalené ergonomické prvky s ještě lepším skladováním a přenášením. Motor s příkonem 750 W zachovává svůj výkon, který je srovnatelný s modely s příkonem 2000 W. Podlahová hubice s přepínáním poskytne vysoce účinné sání. Pokud máte doma zvířata potěší vás přítomnost Mini turbokartáče určené na zvířecí srst. Vysavač RO3953EA nabízí 8,8 m akční rádius. O ovzduší se postará pěnový filtr pod motorem a High Efficiency filtr na výstupu vzduchu. Sáček na prach Hygiene + má objem 3 litry.

Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Podlahový sáčkový vysávač Rowenta RO6455EA Silence Force Extreme AAAA Animal Care se nezalekne žádného úklidu. Účinný motor a bohaté příslušenství vám pomohou s jakýmkoli povrchem. Jde o efektivní vysavač RO6455EA Silence Force Extreme AAAA Animal Care s perfektní filtrací. Potěší jeho velmi dobrá hladina hluku pouze 66 decibelů, nebude tak nikoho kolem rušit. Součástí balení je široké spektrum nástavců, které usnadňují úklid různých druhů povrchu.

Základní parametry

 • Hmotnost: 8484 g
 • Maximální hlučnost: 66 db
 • Bezdrátové: Ne

Podrobný popis

Zobrazit produkt

Nahoru

Popis produktu

 

 

COMPACT POWER PARQUET RO3985EA 

Vysavač Compact Power™ Rowenta RO3985EA zajišťuje vynikajíci výsledky a bez námahy. Tento kompaktní sáčkový vysavač poskytuje vysokou účinnost 3A a nabízí v dané třídě nejlepší výsledky úklidu tvrdých podlah, filtrace prachu a energetické účinnosti.

Účinnost 3A

Rowenta RO3985EA Compact Power™ byl navržen pro ty, kteří hledají účinné vysavače s snadným použitím. Tato nová řada přináší účinnost 3A a nabízí ve své třídě nejlepší výsledky úklidu tvrdých podlah, filtrace prachu a energetické účinnosti. Compact Power™ RO3985EA je snadno použitelný, vybavený zdokonalenými ergonomickými prvky a funkcemi pro snadné přenášení a odkládání.

 

 

Úklid tvrdých podlah

Získejte pozoruhodné výsledky při úklidu tvrdých podlah. Rowenta RO3985EA Compact Power™ přichází s novou výkonnou a vysoce účinnou sací hubicí s přepínáním. Ta zajišťuje v dané třídě vysavačů nejlepší výsledky na tvrdých podlahách.

 

 

Skvělé výsledky účinnosti filtrace

Rowenta RO3985EA Compact Power™ poskytne nepřekonatelnou účinnost filtrace díky pěnovému filtru umístěnému před motorem a High Efficiency filtru umístěnému na výstupu vzduchu, který zachycuje i ty nejmenší částečky prachu emitované motorem. Je odfiltrovaných až 99,98% všeho vysátého prachu!

 

 

 

Permanentní High Efficiency filtr

Už není třeba měnit filtry! Díky technologii vysoce účinné filtrace je množství prachu zachyceného v High Efficiency filtru tak malé, že ho nemusíte mýt ani měnit po celou dobu životnosti výrobku (pouze při použití originálních sáčků Rowenta Hygiene+).

 

 

Energetická účinnost A

Motor s nízkým příkonem (750 W) snižuje spotřebu energie až o 50% a současně zachovává výkonnost při odstraňování prachu srovnatelnou s modely s příkonem 2000 W (v porovnání s projíždějícím řadou vysavačů Rowenta s příkonem 2000 W).

 

 

 

Snadné použití, přenášení i odkládání

Vysavač Compact Power ™ je možné díky kompaktnímu formátu snadno skladovat ve skříni, a přesto poskytuje velký objem sáčku 3 l. Rukojeť s integrovaným kartáčem EASY BRUSH, který je vždy po ruce, umožňuje velmi pohodlné použití. A akční rádius 8,8 m nabízí skutočnúslobodu při použití.

 

Sáček na prach Hygiene+

Už žádné oblaky prachu při výměně díky novému patentovanému sáčku Hygiene+. Sáček je opatřen samouzavírací klapkou pro absolutní pohodlí a hygienu.

 

 

Animal Care - řešení pro domácí mazlíčky

Vysavač Rowenta RO3985EA je určen zejména pro majitele domácích mazlíčků, kteří hledají efektivní metody, jak se zbavit zvířecí srsti. Mini turbokartáč umožňuje rychlé a účinné vysátí zvířecích chlupů usazených na koberci a čalouněném nábytku. High Efficiency filtr lépe zachycuje alergeny a bakterie, které mohou zvířata přinést z vnějšího prostředí.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Hmotnost: 6,58 g
Maximální hlučnost: 75 db
Bezdrátové: Ne
iTřída energ.účinnosti: A
Maximální příkon: 750 W
Operační rádius: 8,8 m
Regulace výkonu: Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Operační rádius: 8,8 m
Teleskopická trubice: Ano
Typ sáčku: textilní
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 49,5 cm
Hmotnost: 6,58 g
Výška: 29,3 cm
Hloubka: 29 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 75 db

Konektivita

Bezdrátové: Ne

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A
Příkon: 750 W
Maximální příkon: 750 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ano
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Materiál rourky: kov
Kapacita prachového sáčku: 3 L

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

87% Velmi dobrý

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 • František02.1.2018 5

 • Dobrý den, Hledali jsme vysavač, který bude jak úsporný, tak i výkonný. Myslím že tenhle je naprosto dostačují ve všech směrech. Nejdůležitější vlastnosti pro mě byla, ale hlučnost! Dlouho jsem vybíral a myslím že je to zatím nejmíň hlučný vysavač co jsem slyšel. Myslím že jsem koupil v téhle cenové kategorii nejlepší vysavač. Dále se mi líbí, že teplí vzduch z vysavače proudí směrem vzhůru, takže se nestane že by při vysávání se o překážku zacpal vzduch jako u minulého a roztavil se zadní plast, Ano to se opravdu stalo. (Sencor) Akorát menší ( - ) za nástavec pro zvířecí chlupy. Naprosto nefunkční. Máme doma psa (mopsíka). Myslím si že to je hodně kvalitní produkt tak snad i něco vydrží uvidíme. ... zobrazit víc

  David16.10.2017 4

 • David08.8.2017 4

Nahoru