Rowenta Power XXL RO3186EA (šedý)


Hmotnost: 6620 g, Maximální hlučnost: 70 db, Maximální příkon: 450 W, Operační rádius: 11 m, Indikátor plného sáčku: Ano, Objem sáčku/nádoby: 4.5 L, Regulace výkonu: Ano,


Cena 2 799 Kč

Sleva 32 % z ceny doporučené výrobcem: 4 099 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 27,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Velkokapacitní sáčkový vysavač Rowenta Power XXL RO3186EA je v moderním šedém provedení s technologií motoru EffiTech pro dosažení vysokého sacího výkonu a malé spotřeby energie. Vysavač je dodáván se sadou Home and Car pro snadnější čištění domácnosti a auta. XXL kapacita nádobky na prach spolu s dlouhým 8,4metrovým kabelem pro nepřetržitě jednoduché vysávání. Vysoká účinnost filtrace odfiltruje až 99,98 % odsátého prachu spolu s novými sáčky Hygiene+ se samouzavíratelnou klapkou. Z důvodu snadné manipulace je vysavač postaven na 4 otočných kolečkách a prodloužená teleskopická trubice dosáhne kamkoli. Rowenta se zavázala až na dobu 10 let jednoduché opravitelnosti.

Podlahový vysávač Rowenta RO3186EA Power XXL

 • XXL kapacita zásobníku na prach
 • Sada příslušenství Home and Car
 • Dlouhý napájecí kabel až 8,4 m
 • Silný sací výkon a výborná kluznost
 • Hladina zvuku pouze na 70 dB (A)
 • Vysoká účinnost filtrace až 99,98 % prachu
 • Pokročilé sáčky Hygiene+ se samouzavíratelnou klapkou
 • Zabudovaný kartáč Easy Brush na všechny druhy povrchu
 • 4× 360stupňová kolečka pro snadnou manipulaci
 • Teleskopická trubice, abyste dosáhli kamkoli
 • 10 let jednoduché opravitelnosti

vlastnosti Rowenta Power XXL RO3186EA

Sada pro domov a auto se zabudovaným kartáčem Easy Brush

Sáčkový vysavač Rowenta Power XXL RO3186EA je dodáván spolu se sadou příslušenství pro usnadnění úklidu všude, kde to nejvíce potřebujete. Navíc zabudovaný kartáč Easy Brush zajistí pohodlné vysávání nábytku, křehkého povrchu či těžko přístupných oblastí.

RO3186EA

XXL kapacita nádržky či délka kabelu s teleskopickou trubicí

Sáčkový vysavač Rowenta Power XXL disponuje velkokapacitní nádobou na prach až 4,5 l pro méně nutnou výměnu a jednodušší úklid. S extra dlouhým kabelem až 8,4 m je možné najednou vysát až 95 m2 bez nutnosti odpojení kabelu. Abyste dosáhli i na co nejméně dostupná místa, vysavač přichází s teleskopickou hubicí pro větší flexibilitu a pohodlí při úklidu.

Rowenta RO3186EA

Technologie motoru EffiTech s pokročilou sací hlavicí

Velkokapacitní vysavač Rowenta Power XXL RO3186EA šedý s technologií motoru zajišťující nepřetržitý silný sací výkon při maximální energetické účinnosti. Sací hlavice vysavače je navržena pro maximální pohodlí při hloubkovém čištění s dobrým skluzem. Vysavač Rowenta Power XXL RO3186EA má až 4 otočná kolečka o 360 stupňů, která výrazně usnadňují manipulaci s vysavačem.

Effitech RO3186EA

Dokonalá účinnost filtrace s dlouhotrvajícími sáčky Hygiene+

Vysavač Rowenta Power XXL RO3186EA zajistí až 99,98 % účinnost separace prachu ze vzduchu. Nové sáčky Hygiene+ nejenže dlouho vydrží, ale jsou také vybaveny samouzavíratelnou klapkou, která zabrání následnému výstupu prachu.

Rowenta Power XXL RO3186EA

Udržitelnost

Rowenta deklaruje sací výkon vysavače s příkonem 2200 W při až 5 násobně nižší spotřebě energie. Díky technologií Effiwatts, která snižuje spotřebu energie, ale zachovává stejnou účinnost vysávání a taky vylepšené sací hubici, optimalizovanému motoru a redukcí úniku vzduchu. Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Po celém světě Rowenta dodává náhradní díly i na ty produkty, které se již neprodávají. Rowenta se zavázala držet náhradní díly skladem pro většinu produktů vyráběných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovaném servise jsou tak podstatně nižší než celková výměna výrobku. Každý nový produkt je z toho důvodu označen logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 6620 g
Maximální hlučnost 70 db
Maximální příkon 450 W
Operační rádius 11 m
Indikátor plného sáčku Ano
Objem sáčku/nádoby 4.5 L
Regulace výkonu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta Power XXL RO3186EA (šedý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno