Rowenta RH9890WO X-Force Flex 11.60 Aqua 3v1

Zobrazit


Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou: Ano, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 45 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano, Automatická detekce povrchu: Ne, Flexibilní ohebný kloub: Ano, Pro domácnosti se zvířaty: Ano, HEPA filtr: Ano, Objem: 0,99 l, Vyjímatelná baterie: Ano, Informační display: Ano, Maximální hlučnost: 82 dB, Hmotnost: 5,1 kg. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezdrátový tyčový vysavač 3 v 1 Rowenta XForce Flex 11.60 Aqua vysává i vytírá podlahu najednou. Je vhodný na všechny typy povrchů - včetně koberců s vysokým vláknem, a účinně vysaje i chlupy po vašich zvířatech. Má podsvícenou LED hubici, abyste ještě snadněji spatřili nečistoty. Díky digitálnímu motoru DigitalForce má maximální sací výkon, až 130 Air wattů. Kontrolní displej umožní sledovat dobu provozu v reálném čase. Vysavač má 3 režimy výkonu, idální podle typu povrchu. Zároveň dosáhne až 4krát dále pod nízkým nábytkem díky své flexibilní technologií. Parkovací funkce Stop & Go umožní odpočinek během úklidu kdykoliv a kdekoliv, trubice s kartáčem přitom zůstanou samostatně stát na místě odložení. Vyjímatelná baterie s provozní dobou 45 minut. Hubice na mytí Rowenta Aqua je součástí balení, vysává a myje najednou a zkrátí celkový čas úklidu o polovinu.

Tyčový vysavač Rowenta RH9890WO X-FORCE Flex 11.60 Aqua 3 v 1

 • Bezdrátový tyčový vysavač 3v1 (vysávání, mopování, ruční vysavač)
 • Mopovací hlavice v příslušenství
 • Flex funkce dosáhne až 4 krát dále
 • 3 režimy rychlosti na všechny typy povrchů
 • Tlačítko intenzivního výkonu pro ještě výkonnější vysávání
 • Kontrolní display, pro kontrolu stavu baterie
 • Turbo kartáč na vysávání velkých nečistot, i po zvířatech
 • LED podsvícení hubice
 • Funkce Stop & Go
 • Vyjímatelná baterie a delší výdrž vysávání 45 minut nepřetržitě
 • Úroveň hluku 82 dB (A)
 • 99,9% účinnost filtrace nečistot
 • Obsah balení: Čistící hubice s turbo kartáčem, mopovací hubice Aqua s 2 mopy, Mini elektrický kartáč, hubice na čalounění, Štěrbinová hubice, Integrovaná kartáč Easy Brush , napájecí stanice

vlastnosti Rowenta RH9890WO X-FORCE Flex

Filtruje až 99,9% nečistot

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta RH9890WO X-FORCE Flex 11.60 Aqua 3 v 1 nabízí maximální hygienu a filtraci díky 99,9% filtrační technologii. Zachytí všechny částice, včetně těch nejmenších, a vypouští mimořádně čistý vzduch.

Animal kit

Mini kartáč Electro pro odstranění hluboce usazených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, kartáč na pohovky zajistí dokonalé vysávání látkou potaženého nábytku, dva integrované jemné kartáče vám umožní kdykoli vysát různé typy povrchů a napájecí stanice zajistí snadné připojení a uložení vašeho přístroje.

Vysávání a mytí jedním tahem

Bezproblémové čištění s hubicí Aqua vám ušetří čas, a to díky vysávání a mytí jedním tahem, což znamená paralelní čištění s maximálním pohodlím. Součástí balení je také čistící hubice Rowenta Aqua se 2 mopy.

Motor DigitalForce pro výkonné čištění

Nový motor DigitalForce díky aerodynamickým lopatkám optimalizuje sání a optimalizuje rychlost. Tato technologie poskytuje maximální výkon 130 AirWattů.

Delší provozní doba s vyjímatelnou baterií

Vyjímatelná 25,2voltová baterie, která má až 7 článků, poskytuje silný a konstantní sací výkon s dobou provozu až 45 minut. Bez nutnosti dobití vysaje celý dům. V případě potřeby vyššího výkonu je možné zakoupit dodatečnou baterii Rowenta ZR009701 X-FORCE 11.60 a zvýšit tak dobu provozu až na 1 hodinu a 30 minut.

Kontrolní displej a 3 pokročilé režimy

Kontrolní displej ukazuje v reálném čase, jak dlouho přístroj ještě zůstane v provozu. Máte tak vždy přehled o výkonu a volnosti pohybu. Vysavač zajistí dokonalou rovnováhu a optimalizaci při vašem úklidu. Poskytuje až 3 pokročilé režimy na všechny vaše povrchy od měkkých podlah, přes odstranění zvířecích chlupů, až po velké nečistoty. Úsporný režim, který je ideální pro časté vysávání všech povrchů, umožňuje 45 minut volného pohybu. Na závěr máte na výběr tlačítko intenzivního výkonu.

Funkce Flex až 4krát dále

Uklidit každý centimetr vašeho domova a zbavit se prachu ve všech možných spárách nebylo nikdy jednodušší než nyní. Flexibilita a vysoký sací výkon vysavače se postará o všechny potřeby. Dosáhne až 4krát dál a žádný prach nezůstane na místě díky svému nepřekonatelnému výkonu. S hubicí Power LED Vision je snazší vysát tmavá místa.

Snadná údržba

Společnost Rowenta spolu s vysavačem poskytuje i svou největší nádobu na prach s objem až 0,9 litru. Nádoba je přizpůsobena na velké plochy a co nejméně časté vysypávání. Intuitivní design výrobku zajišťuje snadnou dostupnost nádoby na prach a možnost vyprázdnění bez nutnosti odstranit trubici. Filtr Rowenta ZR009007 a nádoba na prach jsou omyvatelné vodou, díky čemuž bude váš přístroj vždy dokonale čistý.

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 5.1 Kg
Objem 0.99 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 45 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ano
HEPA filtr Ano
Detekce znečištěného filtru Ne
Vysává a mopuje najednou Ano
Automatická detekce povrchu Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Rowenta RH9890WO X-Force Flex 11.60 Aqua 3v1

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Hana

16. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Skvělý výkon, spokojenost,
 • výborné příslušenství
 • zatím jsem na nic nepřišla

Vysavač je výborný, výkon je dobrý, jen je trochu těžší do ruky, ale to si člověk zvykne


Marek

23. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Lehký
 • Univerzalni
 • Stále v pohotovosti
 • Snadno ovladatelný
 • Nádobka netěsní na 100%
 • Šrouby na upevnění základny na zeď nejsou součástí baleni

Vysavač je stále po ruce a připraven na vysávání. Výkon je dostačující. Mopování je spíše na rychlé setření podlahy, než na nějaké velké vytírání. Celkově jsem s výrobkem spokojeni a mohu ho doporučit.