Rowenta RH9879WO X-Force Flex 11.60 Animal 2v1

Zobrazit


Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou: Ne, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 45 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano, Automatická detekce povrchu: Ne, Flexibilní ohebný kloub: Ano, Pro domácnosti se zvířaty: Ano, HEPA filtr: Ano, Objem: 0,9 l, Vyjímatelná baterie: Ano, Informační display: Ano, Maximální hlučnost: 82 dB, Hmotnost: 4,12 kg. Více info


Cena 6 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 70 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezdrátový tyčový vysavač 2 v 1 Rowenta X-FORCE Flex 11.60 Animal, přináší ještě výkonnější vysávání, hlavně pro alergiky a majitele zvířat. Díky vysoce účinné filtrací, která zachytí až 99,9% nečistot, nemají bakterie a viry šanci. LED podsvícená hubice a Flex systém pomohou ještě důkladnějšímu vysávání nečistot, dostanete se až 4x dále pod nábytek. Silný motor DigitalForce zajistí vysoký sací výkon 130 air wattů, a tlačítko Boost silnější výkon při vysávání. Vysavač má vyjímatelnou baterii, která vydrží až 45 minut. Dobu provozu vám umožní sledovat v reálném čase kontrolní displej. Na výběr máte ze 3 režimů výkonu pro úklid na každém typu povrchu. Parkovací funkce Stop & Go umožní odpočinek během úklidu kdykoliv a kdekoliv, trubice s kartáčem přitom zůstanou samostatně stát na místě odložení.

Tyčový vysavač Rowenta RH9879WO X-FORCE Flex 11.60 ANIMAL 2 v 1

 • Bezdrátový tyčový vysavač 2v1
 • Turbo hlavice a filtr pro alergiky a majitele zvířat
 • Flex funkce dosáhne až 4 krát dále
 • 3 režimy rychlosti na všechny typy povrchů
 • Tlačítko intenzivního výkonu pro ještě výkonnější vysávání
 • Kontrolní display, pro kontrolu stavu baterie
 • LED podsvícení hubice
 • Funkce Stop & Go
 • Vyjímatelná baterie a delší výdrž vysávání 45 minut nepřetržitě
 • Úroveň hluku 82 dB (A)
 • 99,9% účinnost filtrace nečistot
 • Obsah balení: hubice na čalounění, štěrbinová hubice, integrovaný kartáč Easy brush, nabíjecí stanice

 

vlastnosti Rowenta RH9879WO X-FORCE Flex 11.60 2 V 1

Filtruje až 99,9% nečistot

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta RH9879WO X-FORCE Flex 11.60 nabízí maximální hygienu a filtraci díky 99,9% filtrační technologii. Zachytí všechny částice, včetně těch nejmenších, a vypouští mimořádně čistý vzduch.

Animal kit

Mini kartáč Electro odstraní hluboce zachycené vlasy a nečistoty, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, kartáč na pohovky pro dokonalé vysávání látkou potaženého nábytku, napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vašeho přístroje a dva integrované jemné kartáče vyčistí všechny typy povrchů, kdykoli je to nutné.

Rychle přizpůsobíte výkon a volnost pohybu

Kontrolní displej ukazuje v reálném čase, jak dlouho přístroj ještě zůstane v provozu. Máte tak vždy přehled o výkonu a volnosti pohybu. Vysavač zajistí dokonalou rovnováhu a optimalizaci při vašem úklidu.Poskytuje až 3 pokročilé režimy na všechny vaše povrchy od měkkých podlah, přes odstranění zvířecích chlupů až po velké nečistoty. Úsporný režim, který je ideální pro časté vysávání všech povrchů, umožňuje 45 minut volného pohybu. Na závěr máte na výběr tlačítko intenzivního výkonu.

Rowenta RH9879WO X-FORCE Flex 11.60 2 V 1

Delší provozní doba s vyjmutelnou zasouvací baterií

Vyjímatelná 25,2voltová baterie, která má až 7 článků, poskytuje silný a konstantní sací výkon s dobou provozu až 45 minut. Bez nutnosti dobití vysaje celý dům. V případě potřeby vyššího výkonu je možné zakoupit dodatečnou baterii a zvýšit tak dobu provozu až na 1 hodinu a 30 minut.

delší provozní doba Rowenta RH9879WO

Snadná údržba

Společnost Rowenta spolu s vysavačem poskytuje i svou největší nádobu na prach s objem až 0,9 litru. Nádoba je přizpůsobena na velké plochy a co nejméně časté vysypávání. Intuitivní design výrobku zajišťuje snadnou dostupnost nádoby na prach a možnost vyprázdnit bez nutnosti odstranit trubici. Filtr a nádoba na prach jsou omyvatelné vodou, díky čemuž bude váš přístroj vždy dokonale čistý.

ruční vysavač Rowenta RH9879WO

Motor DigitalForce pro výkonné čištění

Nový motor DigitalForce díky aerodynamickým lopatkám optimalizuje sání a automaticky přizpůsobí jejich rychlost. Tato technologie poskytuje maximální výkon 130 AirWattů.

motor DigitalForce RH9879WO XForce Flex 11.60 2 V 1

Funkce flex čistí až 4krát hlouběji

Uklidit každý centimetr vašeho domova a zbavit se prachu ve všech možných spárách nebylo nikdy jednodušší než nyní. Flexibilita a vysoký sací výkon vysavače se postará o všechny potřeby. Dosáhne až 4krát dál a žádný prach nezůstane na místě díky svému nepřekonatelnému výkonu. S hubicí Power LED Vision je snazší vysát tmavá místa.

funkce flex vysavače RH9879WO

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 4.12 Kg
Objem 0.9 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 45 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ano
HEPA filtr Ano
Detekce znečištěného filtru Ne
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Rowenta RH9879WO X-Force Flex 11.60 Animal 2v1

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Milan

16. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Spolehlivost, možnost jednoduché výměny nástavců, rychlé a jednoduché uvedení výkonu motoru na maximum
 • nemožnost tzv. mokrého vysávání

Výhoda navíc za možnost jednoduché výměny baterie.<br /> Nenamotávání chlupů na rotační váleček, jak se to děje u jiných druhů.


Martin

3. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduchost použití
 • Výdrž
 • Spousta příslušenství
 • Tři stupně intenzity vysávání
 • Produkt mám krátce, zatím jsem žádnou nevýhodu nenašel

Tento vysavač přesně splňuje má očekávání, zatím se mi jeví jako hodně muziky za rozumné peníze. Balení obsahuje poměrně velké množství příslušenství, velmi dobře se s ním manipuluje a vysává. Tři stupně intenzity sání jsou také super. Vysavač mám krátce, ale zatím mohu jen doporučit.