Rowenta PU8080F0 Pure Home


Čistička vzduchu, Příkon: 60 W, Smart ovládání mobilem, Pro velikost místnosti: 200 m2, Maximální hlučnost: 66 dB, Senzor kvality ovzduší, Vzduchový výkon: 515 m3/hod., Noční režim, Regulace výkonu, Display: LCD, Časovač, Dálkové ovládání. Více info


Cena 10 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Pokročilá čistička vzduchu Rowenta PU8080F0 Pure Home s přenosným tabletem Air Quality Box na kompletní péči o čistotu vzduchu. Je vybavena laserovým čidlem, čidlem pro detekci plynů či vlhkosti vzduchu. 4 úrovně filtrace zachytí 100 % alergenů, 99,9 % virů, prachových částic a plynů. Disponuje předfiltrem, filtrem s aktivním uhlím, filtrem Allergy+ a filtrem NanoCaptur+. Je kompatibilní s mobilní aplikací pro jednoduché a přizpůsobené čištění vzduchu. Velmi nízká úroveň hluku vás nebude vyrušovat při práci. Rowenta na ni také poskytuje 10 let jednoduché opravitelnosti.

Čistička vzduchu Rowenta PU8080F0 Pure Home

 • Přenosný tablet Air Quality Box
 • Vysoké pokrytí plochy až 515 m³/hod
 • Vysoce přesné laserové čidlo
 • Čidlo na plyny a vlhkosti pro kompletní diagnostiku vzduchu
 • 4 úrovně filtrace (předfiltr, filtr s aktivním uhlím, Allergy+ a NanoCaptur+)
 • Filtrace až 100 % alergenů
 • Jednoduché monitorování a sledování
 • Možnost individuálního přizpůsobení
 • Aplikace Pure Air s 3 automatickými režimy
 • Časovač až na 8 hodin
 • Nízká úroveň hluku pouze 32 dB
 • 10 let jednoduché opravitelnosti

Přenosný tablet Air Quality Box

Bez nutnosti přesouvání celého zařízení můžete s kvalitním odnímatelným tabletem sledovat aktuální kvalitu vzduchu v kterékoli místnosti. Pokročilé laserové čidlo detekuje v reálném čase všechny, i ​​ty nejmenší částice ve vzduchu a ve spojení s čidly na plyny a vlhkost dosáhnete kompletní diagnostiku ovzduší.

Aplikace Pure Air

Čističku vzduchu můžete spárovat s aplikací Pure Air pro podrobné sledování kvality ovzduší a jeho čištění ve vašem chytrém telefonu pro maximální pohodlí. Dopřejte si kvalitní čištění právě v této době, když jej nejvíce potřebujeme. Můžete si tak vizualizovat množství odfiltrovaných malých částic, plynů a těkavých částic. Přístroj můžete ovládat i na dálku s 3 automatickými režimy (AutoDay, AutoNight, Allergen)

4 vysokoúčinné úrovně filtrace

Dopřejte si vysoký výkon filtrace se 4 úrovněmi filtrace, která se skládá z předfiltru, filtru s aktivním uhlím, filtru Allergy+ a filtru NanoCaptur+. Čistička tak efektivně odstraní znečištěný vzduch v interiéru s velkou rychlostí až 515 m³/hod.

Odfiltruje 99,9 % alergenů a virů

Čistička vzduchu je ideální pro lidi trpícími alergiemi a jinými dýchacími obtížemi. Účinný filtr Allergy+ testován v externí laboratoři efektivně odfiltruje 99,9 % alergenů a virů. Dopřejte ci doma čistý vzduch.

Časovač pro maximální pohodlí

Čistička vzduchu disponuje časovačem až na 8 hodin pro tichou úroveň filtrace s hlasitostí pouze 32 dB pro pohodlný a nerušený provoz. Disponuje také praktickými kolečky pro snadnou manipulaci a přesun po místnosti.

10letá opravitelnost

Značka Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 66 db
Smart (ovládání mobilem) Ano
Pro velikost místnosti 200 m2

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta PU8080F0 Pure Home

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi