Rowenta Intense Pure Air PU4020F1

5 999 Kč ? Ušetříte 6 % 5 669 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
4 535 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 56,69 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air PU4020F1 se čtyřnásobnou filtrací účinně zachytí téměř všechny typy látek znečišťujících vzduch. Je vhodná pro místnosti do 35 m2 a průtokem vzduchu 170 m3 / hod. Čistička se komfortně ovládá z vrchní strany, kde nechybí ani displej. Úsporné řešení představuje nastavitelný časovač automatické vypnutí. Jde o velmi tichý spotřebič minimální hlučnost je 22 dB a maximální nepřekročí hladinu 45 dB. Oceníte také elegantní design a optimální rozměry, díky kterým čistička snadno zapadne do každého interiéru. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 6 %
  • Doprava zdarma
  • Sleva s kódem 1 134 Kč

Popis produktu

Rowenta Intense Pure Air PU4020F1

Inovativní čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air PU4020F1 efektivně zvládá zneškodnit množství alergenů a bakterií ve vzduchu. Je určena pro astmatiky, alergiky a osoby s dalšími onemocněními dýchacích cest a pro všechny, kteří chtějí mít ve svém domově čisté a zdravé ovzduší. Čistička vzduchu je vhodná pro místnosti do 35 m2 a průtokem vzduchu 170 m3 / hod. Rychlost filtrace 150 m3 / h - CADR (cigaretový kouř).

Dokonalá filtrace

Čtyřvrstvý filtrační systém s účinností až 99.97% (vstupní filtr + HEPA filtr + filtr s aktivním uhlíkem + filtr NanoCaptur). Tato filtrace efektivně odstraňuje poletující prach, formaldehyd a jiné toxické látky. Také likviduje bakterie, mikroby, roztoči, pyl, alergeny a jiné škodlivé látky, které nás běžně obklopují.

Technologie NanoCaptur

Formaldehyd je nejrozšířenější znečišťující látka v našich domácnostech. Je to bezbarvý plyn, který je těkavých organických sloučenin. Dýcháme ho, vystavujeme mu pokožku a zřejmě netušíme, jak dokáže ohrozit naše zdraví. Hlavním zdrojem formaldehydu v bytech je domácí vybavení - nábytek z dřevotřísky, překližky, lepenky, podlahoviny, barvy, laky, koberce či tapety a jiné. Filtr NanoCaptur ™ natrvalo zničí formaldehyd - je až 12krát účinnější než jiné technologie filtrování. Netoxické krystaly ve filtru postupně mění barvu, od světle žluté až tmavě hnědé, podle úrovně nasycení. Tato chemická reakce vede k úplné destrukci formaldehydu.

Další vlastnosti

Elektronické ovládání vám umožní jednoduše nastavit časovač - čistička automaticky vypne po 1/2/4/8 h což zaručí úspornost energie. 4 různé rychlosti umožňují jednoduše nastavit rychlost ventilátoru podle vašich představ. Nechybí animožnosť nastavení automatického či nočního režimu. Všechny nastavené hodnoty se zobrazují na přehledném displeji. Čistička vzduchu má navíc i velmi nízkou hladinu hlučnosti od 22 - 45 dB - závisí zvoleného režimu, tedy vás nebude rušit ani při spánku.

V jednoduchosti je krása

Dýchejte čistý a zdravý vzduch s touto praktickou čističkou vzduchu. Pro snadné přenášení má čistička vzduchu integrovanou rukojeť. Váha 5,7 kg. Přístroj má elegantní design, který je vhodný do každého interiéru. Mřížky ve vrchní části jsou nastavitelné. Potěší já jemné modré osvětlení okolního prostoru, např. při nočním provozu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 45 db
  • Smart (ovládání mobilem) Ne
  • Pro velikost místnosti 35 m2

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
? Smart: Ne
Vzduchový výkon: 170 m3/hod.
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 26,2 cm
Výška: 49 cm
Hloubka: 24,1 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Funkce

Časovač: Ano
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Energetické údaje

Příkon: 30 W

Další parametry

Display: LED
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Pro velikost místnosti: 35 m2
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr, Předfiltr

Ostatní

Kód produktu: 7211001745

Všechny parametry

Recenze Rowenta Intense Pure Air PU4020F1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Rowenta Intense Pure Air PU4020F1