Rowenta PU2530F0 Pure Air Essential


Čistička vzduchu, Příkon: 50 W, Pro velikost místnosti: 90 m2, Vzduchový výkon: 230 m3/hod., Noční režim, Regulace výkonu, Časovač. Více info


Cena 4 029 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Essential PU2530F0 se postará o maximálně čisté a zdravé ovzduší u vás doma. Pokročilý filtr odfiltruje až 99,9 % nečistot s vysokým výkonem 230 m³/hod. 3úrovňová filtrace se skládá z předfiltru, uhlíkového filtru na odstranění plynů a pachů i filtru na pevné částice jako alergeny, plísně prach a jiné viry. Na výběr máte ze 3 druhů rychlosti včetně ultra tichého režimu. Oceníte také indikátor výměny filtru či možnost odloženého startu. Rowenta se zavázala až na 10 let jednoduché opravitelnosti.

Rowenta Pure Air Essential PU2530F0

 • Odfiltruje až 99,9 % nečistot
 • Vysoký výkon až 230 m³/hod
 • Vyčistí místnosti s rozlohou do 90 m²
 • Efektivní čištění již za 7 min 10 m²
 • 3úrovňová filtrace pro maximální spolehlivost
 • Filtr s aktivním uhlím k odstranění plynů, kouře a pachů
 • Filtr pevných částic na pyl, zvířecí alergeny, plísně, prach, viry
 • 3 různé rychlosti
 • Indikátor výměny filtru
 • Odložený start
 • 10 let opravitelnosti

vlastnosti Rowenta PU2530F0 Pure Air

Vysoký výkon pro rychlé výsledky

Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Essential PU2530F0 s vysokým výkonem až 230 m³/hod vám vyčistí vzduch v místnostech o rozloze až do 90 m². V místnosti o rozloze 10 m² při standardní výšce 2,5 m je vzduch už do 7 min čistý.

vlastnosti Rowenta Pure Air Essential PU2530F0

3úrovňový filtrační systém

Pro maximální filtraci vzduchu je čistička vybavena 3úrovňovým filtračním systémem skládajícím se z předfiltru, uhlíkového filtru a filtru pevných částic. Filtr s aktívním uhlím kromě filtrace plynu, dýmu a pachů, odstraní i škodlivé prchavé látky. Filtr pevných částic očistí domácnost od pylu, zvířecích alergenů, plísní, prachu, virů a jiných bakterií.

3 úrovňová filtrace Rowenta PU2530F0 Pure Air

Jednoduché použití

Obsluhu čističky vzduchu Pure Air Essential zvládnou skutečně všichni. Na výběr máte ze 3 rychlostí, včetně tichého nočního režimu. Oceníte také odložený start či indikátor výměny filtru. Testováno v laboratoři. 

Rowenta PU2530F0 Pure Air Essential čistička vzduchu

Opravitelné za přiměřenou cenu - 15 let

Společnost Rowenta se zavazuje, že většinu svých výrobků bude opravovat po dobu více než 15 let. Důvodem je především boj proti znečištění a produkci zbytečného odpadu. Výrobky jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, a aby jejich likvidace byla šetrná k životnímu prostředí. Aby byla zajištěna okamžitá dostupnost náhradních dílů, byla polovina skladu vyčleněna pro díly i pro výrobky, které se již nevyrábějí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Pro velikost místnosti 90 m2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta PU2530F0 Pure Air Essential

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi