Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry (korálová červená)


Počet rychlostí: 2, Suché a mokré holení: Ano, Počet hlav holícího strojku: 1,


Cena 1 199 Kč

Sleva 45 % z ceny doporučené výrobcem: 2 199 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 11,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Popis produktu

Komfortní epilace s epilátorem Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry v korálově červeném provedení se šetrnou technologií proti podráždění pokožky. Epilátor, holicí strojek či zastřihovač s přiloženým nástavcem. Pinzety mají širokou aktivní plochu a zachytí i co nejmenší chloupky (0,5 mm). 100% vodotěsnost umožňuje epilaci i ve vodě, což pomáhá při senzitivitě kůže. Epilátor je vybaven Aquasoft Skin Respect masážními kuličkami pro snížení citlivosti pokožky. Máte také na výběr režim soft s nízkou rychlostí. Pouze jedna hodina nabíjení vydrží až na 40 minut provozu. Epilátor je dodáván s nástavci pro redukci epilační plochy a citlivé partie. Rowenta se zavázala po dobu 10 let k jednoduché opravitelnosti.

Epilátor Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry

 • Technologie proti podráždění a pro šetrnou epilaci
 • Pinzety se širokou aktivní plochou
 • Optimální tlak Aquasoft i na krátké chloupky
 • Úplná vodotěsnost s technologií Wet & Dry
 • Aquasoft Skin Respect s masážními kuličkami pro snižování citlivosti
 • Režim soft s nízkou rychlostí
 • 1 hod nabíjení vydrží až na 40 min
 • Nerezová hygienická ocel
 • Bezdrátové provedení
 • 3 v 1 epilátor, holicí strojek a zastřihovač
 • Nástavec na citlivé partie
 • Nástavec na detaily redukující epilační plochu
 • 10 let jednoduché opravitelnosti

Patentovaná technologie proti podráždění pokožky

Epilátor Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry je vybaven patentovanou (ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii) technologií Anti-Irritation při podrážděné pokožce. Zapomeňte na ukrutnou bolest, červené tečky či zanícenou podrážděnou pokožku. Nový materiál epilační hlavy s dobrou kluzností po pokožce zmenšuje tření na pokožce a redukuje podráždění.

Skvělá účinnost pro dlouhotrvající výsledky

Přesné pinzety epilátoru Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry se širokou plochou přesným tlakem precizně odstraňují i co nejmenší chloupky bez přetržení. Velká plocha pokrytí umožňuje odstranit co nejvíce chloupků v rekordním čase.

Wet & Dry 100% vodotěsnost

Díky technologii Wet & Dry je možné epilaci uskutečnit přímo ve vaně nebo pod tekoucí vodou. Voda výrazně dopomáhá ke zmírnění podráždení a zarudnutí z epilace. Zažijte co nejpohodlnější epilaci kdykoliv a kdekoliv.

Design Aquasoft Skin Respect a režim soft

Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry s designem Aquasoft Skin Respect pomáhá snižovat citlivost pokožky při vytrhávání chloupků, přičemž rychlost rotace Dermo Protect optimalizuje daný počet záhybů. Epilátor je vybaven masážními kuličkami které pomáhají snižovat citlivost pokožky. Pro ještě šetrnější epilaci můžete využít režim Soft s nižší rychlostí otáček.

Vysoká hygiena a komfort se 3 druhy omyvatelného příslušenství

Nerezová ocel prokázala antibakteriální vlastnosti a tím zvyšuje hygienu epilátoru od Rowenty. Je plně omyvatelný s možností odnímatelné hlavy. Pro maximální komfort je konstrukce plně bezdrátová až s 40min výdrží baterie. Protiskluzové tělo zajistí snadné použití i ve vaně nebo sprše. S epilátorem Rowenta Aquasoft Wet & Dry navíc obdržíte peelingový váleček, nástavec pro přesnou epilaci či nástavec na citlivé oblasti.

10 let opravitelnosti

Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Po celém světě Rowenta dodává náhradní díly i na ty produkty, které se již neprodávají. Rowenta se zavázala držet náhradní díly skladem pro většinu produktů vyráběných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovaném servisu jsou tak podstatně nižší než celková výměna výrobku. Každý nový produkt je z toho důvodu označen logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 2
Suché a mokré holení Ano
Počet hlav holícího strojku 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta EP4920F0 Aquasoft Wet & Dry (korálová červená)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno