Rowenta CV9920F0 Maestria Ultimate Experience fén


Hmotnost: 410 g, Délka kabelu: 1.8 m, Počet rychlostí: 3, Ionizátor: Ano, Příkon: 2000 W, Počet nástavců: 3, Foukání studeným vzduchem: Ano, Tryskový difuzor: Ano, Difuzér: Ano, Hřebenový nástavec: Ne, Odnímatelná zadní mřížka: Ano, Cestovní pouzdro: Ne, Sklopná rukojeť: Ne,


Cena 4 699 Kč

Sleva 15 % z ceny doporučené výrobcem: 5 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 46,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fén Rowenta CV9920F0 Maestria Ultimate Experience, příkon 2 000 W, bezkartáčová technologie, digitální motor, vysoký průtok vzduchu, 5mm nástavec, extra lehký fén (385 g), ionizační technologie Air-To-Care, kombinace pozitivních a negativních iontů, 9mm nástavec na koncentrovaný vzduch, objemový difuzér, 3 nastavení teploty, 3 nastavení rychlosti, odnímatelná mřížka, proud studeného vzduchu, kompaktní, napětí 240 V, délka kabelu 1,8 m.

Fén Rowenta CV9920F0 Maestria Ultimate Experience

 • Příkon 2 000 W
 • 3 nastavení teploty
 • 3 nastavení rychlosti
 • Proud studeného vzduchu
 • Difuzér
 • Ionizátor
 • Odnímatelná zadní mřížka
 • Kompaktní design
 • Délka přívodního kabelu 1,8 m
 • Příslušenství : 9mm a 5mm koncentrátory

Nastavení podle vašich potřeb

Díky 9 kombinacím teplotních a rychlostních stupňů máte nad vysoušením vlasů naprostou kontrolu - během stylingu můžete regulovat proudění vzduchu a teplotu. Nekompromisní výkon v extrémně lehkém zařízení s hmotností pouhých 385 g. Fén Rowenta CV9929F0 Maestria Ultimate Experience zvládne i ty nejnáročnější úkoly a zajistí snadnou a bezproblémovou úpravu vlasů. Odnímatelná mřížka usnadní a zefektivní čištění a dlouhodobý provoz přístroje.

Více lesku spolu s kompletním stylovým příslušenstvím

Výsledky jako v salonu a všestrannost. K tomu vám pomůže 5mm nástavec na koncentrovaný vzduch pro vysoušení rovných vlasů, 9mm nástavec na koncentrovaný vzduch pro nadýchané a pružné vlasy a difuzér pro tvarování výrazných vln a objemu. Ionizační technologie Air-To-Care nabízí jedinečný styl a lesk díky kombinaci kladných a záporných iontů, které obnovují přirozenou rovnováhu vlasů a dodávají jim lesk a hebkost.

Profesionální výsledky

Tajemství dokonalého stylingu se skrývá v kombinaci digitálního bezkartáčového motoru pro vysoký průtok vzduchu a extra úzkého 5milimetrového koncentrátoru pro nekonečné možnosti stylingu. Váš styling dokonale zakončí proud studeného vzduchu, který zaručí dlouhotrvající výsledky. Studený vzduch je k dispozici ihned po zapnutí pro maximální pohodlí při úpravě vlasů.

10 let opravitelnosti

Výrobek byl navržen pro snadnou opravu a ekologickou likvidaci. Společnost Rowenta celosvětově dodává náhradní díly i pro výrobky, které se již neprodávají. Společnost Rowenta se zavázala udržovat náhradní díly na skladě pro většinu výrobků vyrobených od roku 2012. To znamená, že náklady na opravu v autorizovaném servisním středisku jsou výrazně nižší než celkové náklady na výměnu výrobku. Každý nový výrobek je proto označen logem "opravitelný výrobek po dobu 10 let".

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 410 g
Délka kabelu 1.8 m
Počet rychlostí 3
Ionizátor Ano
Příkon 2000 W
Počet nástavců 3
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ano
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ano
Cestovní pouzdro Ne
Sklopná rukojeť Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta CV9920F0 Maestria Ultimate Experience fén

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno