Rowenta Ultimate Experience CV9820F0


Hmotnost: 1893 g, Délka kabelu: 2.5 m, Počet rychlostí: 3, Ionizátor: Ano, Příkon: 1500 W, Foukání studeným vzduchem: Ano, Odnímatelná zadní mřížka: Ano,


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 79,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fén na vlasy Rowenta Ultimate Experience CV9820F0 se silným výkonem a rychlostí proudění vzduchu až 160 km/hod s pokročilými technologiemi, jako Air to Care, která nejenže vlasy suší, ale obnovuje i jejich přirozenou rovnováhu a zároveň je chrání a dodává přirozenou zářivost. S funkcí Switch & Style můžete přejít ke stylingu vlasů. Pokročilý BLDC motor zajišťuje nepřetržitý chod a kvalitu. Fén je vybaven dlouhým kabelem pro snadnou manipulaci, snadno se čistí, můžete regulovat teplotu a rychlost proudění vzduchu. Rowenta navíc nabízí až 10 let jednoduché opravitelnosti.

Rowenta Ultimate Experience CV9820F0

 • Technologie Air-to-Care
 • Šetrný k vašim vlasům
 • Switch & Style pro jednoduchý styling vlasů
 • Odolný motor BLDC pro vysoce účinnou sílu sušení
 • Regulace teploty a rychlosti
 • Zafixování účesu studeným vzduchem
 • Smart Memory si zapamatuje nastavení z posledního použití
 • Lehký a ergonomicky tvarovaný
 • Až 2,5m dlouhý kabel pro jednoduchost pohybu
 • Snadné čištění s odnímatelnou mřížkou
 • 10 let opravitelnosti

Dlouhotrvající vysoký výkon

Fén Rowenta Ultimate Experience CV9820F0 je vybaven odolným motorem BLDC, který s příkonem 1 500 W dosahuje rychlosti proudění vzduchu až 160 km/h a zachovává si tak standard kvality. Vysušte si své vlasy rychle a efektivně bez obav o jejich poškození. Fén přichází v moderním provedení, které se bude hodit do každé domácnosti.

Sušení či styling jedním klikem

Rowenta Ultimate Experience nabízí možnost volby sušení či stylování účesu jedním kliknutím pomocí systému Switch & Style se zabudovaným příslušenstvím pro dokonalý stylingový zážitek. Funkce prémiového studeného shotu na závěr zajistí dokonalou fixaci účesu, aby vám vydržel co nejdéle.

Možnost regulace s inteligentními technologiemi

S fénem Rowenta CV9820F0 můžete regulovat ze 3 nastavení teploty rychlosti během fénování. Technologie Smart Memory si zapamatuje poslední nastavení, a tak při dalším použití je nemusíte znovu nastavovat. Fén Rowenta Ultimate Experience se tak stane ideálním pomocníkem na každý den pro boj proti mokrým vlasům či neposednímu účesu.

Volnost pohybu a ergonomie

Fén Rowenta CV9820F0 přichází s dlouhým kabelem až 2,5 metru, vy tak se nemusíte obávat, že by nedosáhl tam, kam potřebujete. Fén má dokonalou ergonomii, vhodnou pro každodenní používání. Je to kompaktní, lehký, ergonomický stylingový nástroj. Odnímatelná mřížka na zadní straně navíc usnadňuje jeho čištění.

10letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1893 g
Délka kabelu 2.5 m
Počet rychlostí 3
Ionizátor Ano
Příkon 1500 W
Foukání studeným vzduchem Ano
Odnímatelná zadní mřížka Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta Ultimate Experience CV9820F0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno