Rowenta Studio Dry CV5820


Hmotnost: 929 g, Délka kabelu: 1.8 m, Počet rychlostí: 2, Ionizátor: Ano, Příkon: 2100 W, Foukání studeným vzduchem: Ano, Tryskový difuzor: Ano, Odnímatelná zadní mřížka: Ano,


Cena 699 Kč

Sleva 30 % z ceny doporučené výrobcem: 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fén Rowenta Studio Dry CV5820F0 s výkonným motorem a ionizátorem, který nejenže redukuje statickou elektřinu, ale zároveň dodává vlasům zářivý lesk. Fén je vybaven pokročilou technologií Effiwats, která dosahuje vysokého výkonu až 2 300 Effiwattů, přičemž je úsporná spotřebou elektřiny. Možnost regulace teploty a vzduchu na všechny typy vlasů. Fén je dodáván s nástavcem na koncentrovaný vzduch pro závěrečný styling či difuzérem pro přirozené zvětšení objemu vašich vlasů.

Rowenta Studio Dry CV5820

 • Ionizátor pro dokonalý lesk
 • Pokročilá technologie Effiwattů s vysokým výkonem a nízkou spotřebou
 • Regulace 3 stupňů teploty a 2 úrovní rychlosti
 • Thermo Control chrání vaše vlasy
 • Nástavec s koncentrátorem pro perfektní výsledky
 • Difuzér pro zvětšení objemu vlasů
 • Odolná fixace s funkcí chladného vzduchu
 • Jednoduché použití s dlouhým kabelem a ergonomickým designem
 • 10 let opravitelnosti

Vysoký výkon s malou spotřebou

Fén Rowenta Studio Dry CV5820F0 vám s pokročilou technologií dopřeje vysoký výkon až 2 300 Effiwatů, přičemž spotřeba je pouze jako 2 100 W. Nastavení Thermo Control navíc chrání vaše vlasy tím, že jim dodává ideální teplotu a zanechává jejich přirozenou krásu.

Snadné použití pro každého

S fénem Rowenta Studio Dry můžete regulovat teplotu či rychlost proudění vzduchu podle vaší preference. Funkce studeného vzduchu zafixuje váš účes, aby vydržel pěkný co nejdéle. V moderních barvách bílé a pomerančovo-kašmírového kovu se bude vyjímat v každé koupelně. Pro maximální volnost pohybu je délka kabelu až 1,8 m a jeho ergonomické tvarování oceníte při jeho pravidelném používání.

Precizní styling pro všechny druhy vlasů

Fén Rowenta CV5820F0 je dodáván s koncentrátorem proudění vzduchu. V balení také najdete difuzér pro maximální objem vlasů a dokonalou péči o vaše vlasy. Aby váš účes zůstal stejně pěkný jako po skončení fénování, je fén vybaven funkcí studeného rázu pro závěrečnou fixaci.

10letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 929 g
Délka kabelu 1.8 m
Počet rychlostí 2
Ionizátor Ano
Příkon 2100 W
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Odnímatelná zadní mřížka Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta Studio Dry CV5820

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno