Rowenta Studio Dry CV5812F0


Hmotnost: 759 g, Délka kabelu: 1.8 m, Počet rychlostí: 2, Ionizátor: Ne, Příkon: 2100 W, Foukání studeným vzduchem: Ano, Tryskový difuzor: Ano, Odnímatelná zadní mřížka: Ano,


Cena 499 Kč

Sleva 44 % z ceny doporučené výrobcem: 899 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fén na vlasy Rowenta Studio Dry CV5812F0 s výkonným motorem a ionizátorem, který účinně redukuje statickou elektřinu a zároveň dodává vlasům zářivý lesk. Pokročilá technologie Effiwats dosahuje výkonu až 2 300 Effiwatů při spotřebě 2 100 W. S fénem můžete regulovat rychlost proudění, jakož i teplotu vzduchu. Fén je v balení s koncentrátorem vzduchu a s difuzérem k dosažení maximálního přirozeného objemu vlasů. Dlouhý 1,8m kabel vám usnadní manipulaci a oceníte také jeho ergonomické tvarování. Rowenta se zavazuje až po dobu 10 let k lehké opravitelnosti.

Rowenta Studio Dry CV5812F0 

 • Vysoký výkon a malá spotřeba s technologií Effiwatů
 • Regulace 3 stupňů teploty a 2 úrovní rychlosti proudění
 • Ideální teplota pro zdraví vašich vlasů s funkcí Thermo Control
 • Přesné vysušení s nástavcem pro koncentrovaný vzduch
 • Fixace účesu studeným vzduchem
 • Odnímatelná mřížka pro snadné čištění
 • 1,8 m dlouhý kabel pro snadnou manipulaci
 • Ergonomický design
 • 10 let opravitelnosti

Vysoký výkon s malou spotřebou

Fén Rowenta Studio Dry CV5812F0 vám s pokročilou technologií dopřeje vysoký výkon až 2 300 Effiwatů, přičemž spotřeba je pouze jako 2 100 W. Nastavení Thermo Control navíc chrání vaše vlasy tím, že jim dodává ideální teplotu a zanechává jejich přirozenou krásu.

Snadné použití pro každého

S fénem Rowenta Studio Dry můžete regulovat teplotu či rychlost proudění vzduchu podle vaší preference. Funkce studeného vzduchu zafixuje váš účes, aby vydržel pěkný co nejdéle. V moderních barvách bílé a pomerančovo-kašmírového kovu se bude vyjímat v každé koupelně. Pro maximální volnost pohybu je délka kabelu až 1,8 m a jeho ergonomické tvarování oceníte při jeho pravidelném používání.

Dokonalé sušení a tvarování vlasů

Fén Rowenta CV5812F0 je dodáván s koncentrátorem proudění vzduchu. V balení také najdete difuzér pro maximální objem vlasů a dokonalou péči o vaše vlasy. Aby váš účes zůstal stejně pěkný jako po skončení fénování, je fén vybaven funkcí studeného rázu pro závěrečnou fixaci.

10letá opravitelnost 

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladu vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 759 g
Délka kabelu 1.8 m
Počet rychlostí 2
Ionizátor Ne
Příkon 2100 W
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Odnímatelná zadní mřížka Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rowenta Studio Dry CV5812F0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno