Rowenta CF 8252 F0 - poslední vystavený kus

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

999 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 1 399 Kč
Ušetříte: 28.59 %

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

999 Kč

 

Doporučená cena výrobcem: 1 399 Kč
Ušetříte: 28.59 %

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

ROWENTA CF8252F0 je kvalitní horkovzdušný kartáč určená k úpravě středně dlouhých a dlouhých vlasů. Obsahuje bohaté příslušenství a tak se hravě postará io váš účes. Kartáč má celkový příkon 1200 W pro rychlé kvalitní vysušení vlasů. Obsahuje také funkci studeného vzduchu pro dokonalou fixaci účesu a dlouhotrvající výsledek. Obsahuje také generátor iontů, který eliminuje výskyt statické elektřiny a dodá vlasům zářivý lesk a zdravý vzhled. Tato horkovzdušná kartáč váží pouze 0,9 kg a tak se s ní snadno manipuluje. V balení obsahuje praktické pouzdro pro šetrné uskladnění.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Jak od profesionála

Tak kvalitně upravené vlasy si můžete nyní dopřát i vy. Horkovzdušný kartáč od ROWENTA CF8252F0 se postará o profesionální úpravu vlasů v pohodlí vašeho domova. Budete její výkonem a výsledným efektem doslova ohromeni. Má stylové a moderní tělo a tak bude skvělým a funkčním doplňkem ve vaší koupelně. V černém těle s růžovými detaily je velmi elegantní. Vaše vlasy si takto kvalitní péči opravdu zaslouží, tak neváhejte a dopřejte jim ji. Cena kartáče je proti výsledkům, které přinese, skutečně nízká.

Jako od profesionála - ROWENTA CF8252F0

Funkční a výkonná

Kartáč má celkový příkon 1200 W pro rychlé kvalitní vysušení vlasů. Obsahuje také funkci studeného vzduchu pro dokonalou fixaci účesu a dlouhotrvající výsledek. Je možné zvolit 2 stupně výstupu vzduchu a 2 stupně teploty, podle potřeby. Obsahuje také generátor iontů, který eliminuje výskyt statické elektřiny a dodá vlasům zářivý lesk a zdravý vzhled.

Dokonalé příslušenství

Abyste mohli vlasy upravit zcela podle vašich představ, kartáč nabízí široké možnosti. Obsahuje kulatý kartáč pro tvarování účesu s kvalitním povrchem Keratin Shine a průměrem 38 mm, nástavec pro koncentraci vzduchu při vysoušení, malou kartáč s průměrem 22 mm vhodnou pro krátké vlasy a velkou kartáč s průměrem 38 mm určenou pro delší vlasy. Šikovným doplňkem je také hřeben pro zvětšení objemu účesu a hřeben na jednoduché rozčesávání.

Dokonalé příslušenství - ROWENTA CF8252F0

Ovládání zvládne každý

Manipulace a ovládání tohoto šikovného doplňku je jednoduché, není co zkazit. Snadnou manipulaci zajišťuje i otočná šňůra, která se vám nebude zbytečně motat. Tato horkovzdušná kartáč váží pouze 0,9 kg. V balení obsahuje praktické pouzdro pro šetrné uskladnění.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Značka: Rowenta
Keramický povrch: Ne
Počet nastavení: 5

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Keramický povrch: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 900 g

Funkce

Automatické vypnutí: Ne
Počet teplot.nastavení: 2
Počet nastavení: 5

Ostatní

_label_product_code: 1830005220

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru