Rowenta CF3810 Premium Care

Parní kulma Rowenta CF3810 Premium Care nabízí maximální ochranu a komfort při používání. Je vybavena inovativními funkcemi pro jednoduchý styling: volitelné nastavení podle typů vlasů, integrovaný časovač, který kontroluje dobu natáčení a brání přehřátí vlasů. Unikátní patentovaný povrch Cashmere Keratin s arganovým olejem pro nádherné a dokonale natočené vlasy. při používání oceníte 360 ° otočný dlouhý kabel 1,8 m se závěsným poutkem. Vlasová kulma Rowenta CF3810 Premium Care se rychle nahřívá, během 45 sekund je připravena k použití. Po 1 hodině se automaticky vypne. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 11 %

Zvažte i tento produkt

Orava K-231 R

Orava K-231 R

Speciální kulma na vlasy Orava K 231 v červeném provedení, promění vaše rovné vlasy na bohaté kadeře. Napařovací funkce zajistí kudrlinám svěží, zdravý vzhled a dlouhotrvající výsledek. Kulma Orava…

 • Ionizátor: Ne
 • Automatické vypnutí: Ano
 • Keramický povrch: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Komfortní použití

Průměr kulmy je 25 mm, aby hravě dosáhla velké, přirozené vlny. Odteď bude manipulace s touto kulmou Rowenta CF3810 Premium Care mnohem jednodušší. Oceníte rychlé nahřátí k okamžitému použití - 45 s. Automatické vypnutí po 1 hodině. Dlouhý 1,8 metrový, otočný o 360 ° kabel, díky kterému bude natáčení vlasů mnohem pohodlnější. Navíc bude i jeho uskladnění praktičtější. Kabel má totiž závěsné poutko, pomocí kterého můžete sušič zavěsit na libovolné místo.

Technologie Hydraboost

Napařovací natáčecí kulma CF3810 Premium pomocí 48 mikrootvory zajistí jemný rozptyl páry po celé délce vlasů a uchová až 98% jeho přirozené hydratace. Ušetří vám nejen spoustu energie, ale i váš drahocenný čas a vytvoří nádherné kadeře, které vám vydrží od rána až do večera.

LCD displej

LCD displej pro přesné nastavení: 8 teplot (od 130 ° C do 200 ° C) umožňuje individuální nastavení dle typu vašich vlasů (jemné, normální nebo silné) a požadovaných výsledků.

Hladké a lesklé vlasy

Unikátní patentovaný povrch kulmy Rowenta CF3810 Premium Care- Cashmere Keratin protein a arganový olej rozmazlují vlasové vlákno, uhlazuje a dodává lesk natočeným vlasům.

Dokonalé výsledky bez poškození vlasů

Integrovaný časovač se zvukovým signálem zajistí sledování doby natáčení a dokonalé výsledky bez rizika přehřátí vlasů. Pro volné vlny vyberte krátkou dobu natáčení; pro pevnější vlny vyberte delší dobu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Ionizátor Ano
 • Automatické vypnutí Ano
 • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnost zavěšení: Ano
Keramický povrch: Ano
Ochlazující koncovka: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 42 cm
Hmotnost: 751 g
Výška: 12 cm
Hloubka: 5 cm

Funkce

Ionizátor: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 8

Ostatní

Kód produktu: 1830005972

Všechny parametry

Recenze Rowenta CF3810 Premium Care

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jana, 02.3.2019

Výrobek se snadno ovládá. Šňůra se nekoná. Vlasy se nevysušují.

 • Použití je jednoduché a bezproblémové.
 • Vlasy se necuchaji.
 • Díky páře nejsou vysušené.
 • Nenašla jsem.

Příslušenství k Rowenta CF3810 Premium Care