Rowenta CF3710F0 So Curls

5 Všechna hodnocení (2)


Cena na prodejně:

2 899 Kč

Rezervace je zdarma

Cena v e-shopu:

2 899 Kč

Doprava zdarma

Skladem v e-shopu nad 5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 28,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Rowenta CF3710F0 SO CURLS automatická natáčecí kulma se vás překvapí se skvělými výsledky. Vytváří okouzlující vlny během chvilky. Ergonomický tvar kulmy umožňuje snadnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Na výběr máte tři možnosti nastavení směru tvorby kadeří - od obličeje, k obličeji a automatické střídání směru. Nastavit můžete i teplotu ve třech úrovních. Po 20 minutách nečinnosti se přístroj přepne do pohotovostního režimu a po 60 minutách se úplně vypne.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Rowenta CF3710F0 SO CURLS

Díky nové kulmě od Rowenty získáte výsledek jako od profesionální kadeřnice. S novým automatickým natáčecím systémem, který přizpůsobí teplotu a čas natáčení tak, aby výsledné vlny byly dokonalé a vlasy chráněny. Instant Curling Systém sám automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku. Ušetříte čas a můžete si být jisté dokonalým výsledkem.

Snadná manipulace

Speciálně vyvinutý ergonomický tvar umožňuje snadnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Otvor na prameny, který je zvětšený usnadňuje a urychluje natáčení. Pramen vlasů je automaticky vtažen do vnitřku přístroje, stačí držet stisknutou rukojeť a elektronický zvukový signál sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Pak stačí jen rukojeť uvolnit a pokračovat s dalším pramenem.

4 polohy - 3 nastavení

Elektronická kontrola času zajišťuje optimální dobu natáčení a zabraňuje přehřátí vlasu. Přizpůsobí se přesně podle druhu natočení, můžete si vybrat až 4 polohy (6s - 8s - 10s - 12s) od volných plážových vln po pevné lokny. Nastavitelná teplota se přizpůsobí podle druhu vlasů: šetrná teplota bez rizika poškození pro jemné vlasy 170 ° C, pro normální teplota 200 ° C a pro silné vlasy 230 ° C. Rychlý čas nahřátí do 30s.

Turmalínový povrch

I vám vadí nepříjemné elektrizování vašich vlasů? Odteď je tomu konec. Kvalitní kulma je obohacena o jedinečnou funkci ionizace, která účinně eliminuje statickou elektřinu. Díky tomu se již nemusíte obávat nepěkně zeelektrizovanou vlasů a jejich nedostatečné úpravy. Kromě toho funkce ionizace zajišťuje vašich vlasům oslnivý lesk a zdravý vzhled.

Dlouhý otočný kabel

1,8 m dlouhý otočný kabel zaručuje vám pohodlí i ve větší vzdálenosti od zásuvky, zlepšenou flexibilitu a usnadňuje manipulaci. Poskytne vám množství prostoru k dosažení požadovaného vzhledu.

Žádné popáleniny

Topné těleso je zcela izolované tepluvzdorným pláštěm. Narozdíl od klasických natáčecích kulem si s automatickou natáčecí kulmou Rowenta už nikdy nespálíte prsty.

 

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Ionizátor: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Keramický povrch: Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 12,5 cm
Hmotnost: 700 g
Výška: 33,5 cm
Hloubka: 8,5 cm

Funkce

Ionizátor: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 4

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

100% Perfektní

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 • Snadná manipulace, přesný časovač na každou loknu-rovnoměrný účes, perfektní výsledek. Mohu vřele doporučit

  Kamila27.4.2017 5

 • perfektní výrobek, lehká a rychlá manipulace, vlasy nepřepapuluje, nezacuchává, lokny vydrží celý den a postupně se uvolnuji až do dalšího mytí vlasů, takže jsou vlasy krásně nadýchané, kulma je tichá a prakticky ihned zahřátá na požadovanou teplotu, je lehká do ruky, všem doporučuji tento výrobek mít doma a kdykoliv, když je potřeba zvlnit ofinu nebo konce ohonu nebo vytvořit lokny podél obličeje, prostě využití každodenní, není to ležák, který dáte do šuplíku ba právě naopak, pro mně je tato kulma až návyková!!!!!! ... zobrazit víc

  věra20.4.2017 5

Nahoru