Rowenta CF3710F0 So Curls

Automatická kulma na vlasy Rowenta CF3710F0 So Curls vám vytvoří nádherné kadeře bez námahy. K dispozici máte 3 teploty, pro různé druhy vlasů - od jemných po hrubé (170 °, 200 °, 230 °) a 4 různé druhy vln, od jemných, po bohaté kadeře (délka nahřívání / tvorby vln 6/8/10/12 sekund). O zdraví a krásu vašich vlasů se postará turmalínový povrch, který pomáhá tvořit záporné ionty. Oceníte i automatické vypnutí po 1 hodině nečinnosti. Barva: černá / růžová. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 37 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rowenta CF3710F0 So Curls kulma

  • Ergonomický tvar, bez zatížení zápěstí
  • Volitelný směr natáčení kadeří
  • Automatické vypnutí

Rowenta CF3710F0 SO CURLS

Díky nové kulmě od Rowenty získáte výsledek jako od profesionální kadeřnice. S novým automatickým natáčecím systémem, který přizpůsobí teplotu a čas natáčení tak, aby výsledné vlny byly dokonalé a vlasy chráněny. Instant Curling Systém sám automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku. Ušetříte čas a můžete si být jisté dokonalým výsledkem.

Snadná manipulace

Speciálně vyvinutý ergonomický tvar umožňuje snadnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Otvor na prameny, který je zvětšený usnadňuje a urychluje natáčení. Pramen vlasů je automaticky vtažen do vnitřku přístroje, stačí držet stisknutou rukojeť a elektronický zvukový signál sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Pak stačí jen rukojeť uvolnit a pokračovat s dalším pramenem.

4 polohy - 3 nastavení

Elektronická kontrola času zajišťuje optimální dobu natáčení a zabraňuje přehřátí vlasu. Přizpůsobí se přesně podle druhu natočení, můžete si vybrat až 4 polohy (6s - 8s - 10s - 12s) od volných plážových vln po pevné lokny. Nastavitelná teplota se přizpůsobí podle druhu vlasů: šetrná teplota bez rizika poškození pro jemné vlasy 170 ° C, pro normální teplota 200 ° C a pro silné vlasy 230 ° C. Rychlý čas nahřátí do 30s.

Turmalínový povrch

I vám vadí nepříjemné elektrizování vašich vlasů? Odteď je tomu konec. Kvalitní kulma je obohacena o jedinečnou funkci ionizace, která účinně eliminuje statickou elektřinu. Díky tomu se již nemusíte obávat nepěkně zeelektrizovanou vlasů a jejich nedostatečné úpravy. Kromě toho funkce ionizace zajišťuje vašich vlasům oslnivý lesk a zdravý vzhled.

Dlouhý otočný kabel

1,8 m dlouhý otočný kabel zaručuje vám pohodlí i ve větší vzdálenosti od zásuvky, zlepšenou flexibilitu a usnadňuje manipulaci. Poskytne vám množství prostoru k dosažení požadovaného vzhledu.

Žádné popáleniny

Topné těleso je zcela izolované tepluvzdorným pláštěm. Narozdíl od klasických natáčecích kulem si s automatickou natáčecí kulmou Rowenta už nikdy nespálíte prsty.

 

10 letá opravitelnost produktů

Rowenta se zavázala k tomu, že bude schopná opravit většinu svých produktů na dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navrženy tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i na produkty, které se již neprodávají, byla polovina skladu vyhrazená na díly i produktům, které již nejsou ve výrobě.


Parametry produktu

Základní parametry

  • Ionizátor Ano
  • Automatické vypnutí Ano
  • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 12,5 cm
Hmotnost: 700 g
Výška: 33,5 cm
Hloubka: 8,5 cm

Funkce

Ionizátor: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 4

Ostatní

Kód produktu: CF3710

Všechny parametry

Recenze Rowenta CF3710F0 So Curls

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Kamila, 27.4.2017

Snadná manipulace, přesný časovač na každou loknu-rovnoměrný účes, perfektní výsledek. Mohu vřele doporučit

věra, 20.4.2017

perfektní výrobek, lehká a rychlá manipulace, vlasy nepřepapuluje, nezacuchává, lokny vydrží celý den a postupně se uvolnuji až do dalšího mytí vlasů, takže jsou vlasy krásně nadýchané, kulma je tichá a prakticky ihned zahřátá na požadovanou teplotu, je lehká do ruky, všem doporučuji tento výrobek mít doma a kdykoliv, když je potřeba zvlnit ofinu nebo konce ohonu nebo vytvořit lokny podél obličeje, prostě využití každodenní, není to ležák, který dáte do šuplíku ba právě naopak, pro mně je tato kulma až návyková!!!!!! ... zobrazit víc

Příslušenství k Rowenta CF3710F0 So Curls