Rowenta CF3460F0 Precious Curls Premium Care

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

1 299 Kč

Rezervace je zdarma

Cena v e-shopu:

1 299 Kč

Doprava zdarma

Skladem v e-shopu nad 5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 12,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kulma Rowenta CF3460F0 nabízí maximální ochranu a komfort při používání. Je vybavena inovativními funkcemi pro jednoduchý styling: volitelné nastavení podle typů vlasů, integrovaný časovač, který kontroluje dobu natáčení a brání přehřátí vlasů, a unikátní patentovaný povrch Cashmere Keratin s arganovým olejem pro nádherné a dokonale natočené vlasy. 360 ° otočný dlouhý kabel 1,8 m se závěsným poutkem poskytuje snadnou manipulaci a uskladnění přístroje. Vlasová kulma Rowenta CF3460F0 se velmi rychle nahřívá, během 45 sekund je připravena k použití. Po 1 hodině se automaticky vypne.

Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

S kulmou Remington CI9132 snadno dosáhnete profesionálních výsledků při tvorbě extra velkých vln s dlouhotrvajícím výsledkem, to zaručí natáčecí hlavice, která obsahuje perleťové bílé a růžové zlato Prolux Curling Tong. S průměrem 32 mm vytváří objemné vlny a kadeře, přičemž se přizpůsobí všem typům vlasů. Elektronický systém regulace teploty umožňuje zvolit teplotu mezi 120 ° C a 210 ° C. Ovládání kulmy je jednoduché a intuitivní, práci usnadňuje přiložený klip k podržení pramene vlasů a ergonomický tvarovaná rukojeť.

Základní parametry

  • Ionizátor: Ne
  • Automatické vypnutí: Ano
  • Keramický povrch: Ano

Podrobný popis

Zobrazit produkt

Nahoru

Popis produktu

Komfortní použití

Průměr kulmy je 25 mm, aby hravě dosáhla velké, přirozené vlny. Odteď bude manipulace s touto kulmou Rowenta CF3460F0 omnoho jednodušší. Dlouhý 1,8 metrový, otočný o 360 ° kabel, díky kterému bude natáčení vlasů mnohem pohodlnější. Navíc bude i jeho uskladnění praktičtější. Kabel má totiž závěsné poutko, pomocí kterého můžete sušič zavěsit na libovolné místo.

Dokonalé výsledky bez poškození vlasů

Integrovaný časovač se zvukovým signálem zajistí sledování doby natáčení a dokonalé výsledky bez rizika přehřátí vlasů. 3 doby natáčení (5 s / 8 s / 10 s) podle typu vlasů a požadovaných výsledků. Pro volné vlny vyberte krátkou dobu natáčení; pro pevnější vlny vyberte delší dobu.

 

Hladké a lesklé vlasy

Unikátní patentovaný povrch kulmy Rowenta CF3460F0 - Cashmere Keratin protein a arganový olej rozmazlují vlasové vlákno, uhlazuje a dodává lesk natočeným vlasům. Rychlé nahřátí k okamžitému použití - 45 s. Automatické vypnutí po 1 hodině.

 

LCD displej

LCD displej pro přesné nastavení: 8 teplot (od 130 ° C do 200 ° C) umožňuje individuální nastavení dle typu vašich vlasů (jemné, normální nebo silné) a požadovaných výsledků.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Ionizátor: Ne
Automatické vypnutí: Ano
Keramický povrch: Ano

Další vlastnosti

Značka: Rowenta
Možnost zavěšení: Ano
Keramický povrch: Ano
Ochlazující koncovka: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 37,3 cm
Hmotnost: 583 g
Výška: 5,2 cm
Hloubka: 15 cm

Funkce

Ionizátor: Ne
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 8
Počet teplotních stupňů: 8

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru