Rovus Victor Set príslušenstva

649 Kč

Nákupem získáte 6,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Rovus Victor set příslušenství obsahuje sadu dvou nástavců - kartáč na vlasy (chlupy) & smetí a spray láhev. Set je speciálně navržen pro použití s Rovus vysavačem Victor. Sada zahrnuje kartáč na vlasy a smetí, která umožňuje hlubší čištění a je užitečná zejména pro majitele domácích mazlíčků. Dále set obsahuje spray láhev, kterou lze naplnit vodou nebo čistícími prostředky pro ještě větší čistící účinek. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Dvoudílná sada příslušenství k vysavači Victor

Toto šikovné dvoudílné příslušenství umožňuje rozšířit funkčnost vašeho vysavače Victor a učinit z něj hodnotný čisticí produkt, který potřebuje každá domácnost. Skládá se ze dvou nástavců - kartáč na vlasy (chlupy) & smetí a spray láhev. Příslušenství zkombinujete s Rovus vysavačem Victor a postarejte se o všechen nepořádek.

Kartáč na vlasy a smetí

Kartáč je navržen tak, aby se dostal do obtížných oblastí, dokáže snadno a účinně odstranit chlupy domácího mazlíčka a prach. Kartáč na vlasy a smetí bez velké námahy odstraňuje chlupy vašich domácích mazlíčků, vlasy i ostatní nečistoty. Kartáč na vlasy & smetí se stane nepostradatelným doplňkem speciálně pro majitele domácích mazlíčků a lidi s alergií.

Spray láhev

Spray láhev vám umožní přivést vysavač na vyšší úroveň. Zalévejte květiny, vyčistěte si boty nebo omyjte kolo jednoduše a bez námahy. Láhev stačí naplnit vodou, nasadit nástavec a vysavač je připraven k zalévání květin kolem domu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Rovus

Další vlastnosti

Značka: Rovus

Obsah balení

Obsah balení: 1x sprej

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnost: 400 g

Ostatní

Kód produktu: 110038817

Všechny parametry

Recenze Rovus Victor Set príslušenstva

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Rovus Victor Set príslušenstva