Rovus Ventus Smartair Plus

Ventilátor, Výkon ventilátoru: 1800 W, Maximální výkon: 1800 W, Maximální hlučnost: 20 dB, Průměr ventilátoru: 245 mm, Počet rychlostí: 12, Automatické otáčení: Ano, Dálkové ovládání: Ano, Barva: bílá. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Všestranný ventilátor Rovus Ventus Smartair Plus s vkusným kompaktním designem a skvělými funkcemi dokáže ve vašem bytě nahradit až 5 praktických spotřebičů. Ventus Smartair Plus není jen výkonný ventilátor, ale poslouží vám i jako ohřívač, zvlhčovač, aroma difuzér či šetrný vysoušeč oděvů. Režim širokoúhlé oscilace, nastavitelný termostat, 12 rychlostí a 3 režimy proudění vzduchu jsou zárukou, že bude klima ve vaší domácnosti vždy přesně takové, jaké chcete. Pro maximální komfort je dodáván s dálkovým ovladačem, k dispozici má programovatelný časovač i funkci automatického vypnutí.

Rovus Ventus Smartair Plus

 • Celoroční využití
 • Režim širokoúhlé oscilace
 • Nastavitelný termostat
 • 12 rychlostí
 • 3 režimy proudění vzduchu
 • Programovatelný časovač
 • Automatické vypnutí
 • Ochrana proti převrhnutí a přehřívání
 • Dálkové ovládání

Celoroční společník do domácnosti

Zapomeňte na těžké ohřívače a nevzhledné ventilátory, které musíte před každou sezónou vytáhnout ze sklepa a pak je tam znovu zanést. Najděte si raději trochu místa pro všestranný Rovus Ventus Smartair Plus s jeho vkusným kompaktním designem a funkcemi, které oceníte v průběhu celého roku:

 • Výkonný ventilátor - svěžest pro horké letní dny
 • Dvoustupňový ohřívač - ohřívá prostor v chladnějších měsících
 • Praktický zvlhčovač - předchází suchému vzduchu a různým zdravotním problémům
 • Luxusní difuzér vůní - pro příjemnou vůni v bytě
 • Efektivní sušič oděvů - sušení, které je šetrné k vašemu oblečení

Stylové osvěžení

Rovus Smartair disponuje vestavěným ventilátorem pro rychlou a efektivní cirkulaci vzduchu, kdykoliv chcete ochladit. Je ideální do téměř jakéhokoli prostoru, má 3 různé režimy proudění vzduchu (normální, přirozený a spánkový), 12 rychlostí a režim širokoúhlé oscilace, abyste mohli nasměrovat svěží vánek přesně tam, kde ho potřebujete. Jednoduše si navolte požadované nastavení a vychutnejte si příjemné osvěžení.

Zahřátí během chladných dnů

Podzimní a zimní dny vás mohou překvapit rychlými změnami teplot. Pro těch pár chladných dní se opravdu nevyplatí zapínat ústřední topení. Rovus ventilátor Smartair Plus dostanete s integrovaným ohřívačem, který rychle vyhřeje zvolený prostor. S 2 dostupnými teplotními nastaveními a termostatem pro navolení teploty od 12 do 27 °C bude místnost tak teplá, jak budete chtít.

Zvlhčí i provoní váš domov

Ventilátor Smartair Plus přichází i s dalšími přídavnými funkcemi pro zdravý a krásně provoněný domov. Zabudovaný zvlhčovač obohacuje vzduch o dodatečnou vlhkost a aroma difuzér poskytne pocit svěžesti a jemně provoní místnost. Navíc díky funkci široké oscilace s různými možnostmi tepelného nastavení poslouží i jako šetrný vysoušeč oděvů s nižší spotřebou, než má jakákoliv běžná bubnová sušička.

Maximální komfort

Pro vaše maximální pohodlí disponuje Rovus ventilátor Smartair programovatelným časovačem a dálkovým ovládáním, abyste si ho mohli nastavit také z pohodlí gauče. Dvě integrovaná světla a jednoduše čitelný displej prakticky zobrazí vaše nastavení. O dokonalou bezpečnost se stará systém automatického vypnutí a ochrana proti převrhnutí a přehřívání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 20 db
Dálkové ovládání Ano
Průměr ventilátoru 245 mm
Maximální výkon 1800 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rovus Ventus Smartair Plus

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno