Rovus Invictus


Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 30 min., Systém napájení: AKU,


Cena 4 798 Kč

Sleva 40 % z původní cena: 7 999 Kč Zobraziť nápovědu

47,98 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Tyčový vysavač Rovus Invictus nabízí kompletní čistící systém, který se postará o všechen nepořádek v domácnosti. Kombinace výkonné baterie a motorizovaného kartáče důkladně zachytí každou třísku, včetně nečistot, které není vidět pouhým okem. Lehký bezšňůrový design umožňuje bezproblémové vysávání na každém místě, od podlahy až po vrch skříně. Tyčový vysavač Rovus Invictus disponuje kombinací vysoce výkonného motoru BLDC, který se může pochlubit 2,5násobným sacím výkonem klasického vysavače, a vysoce efektivním motorizovaným elektrickým kartáčem s 10 000 otáčkami za minutu. A k tomu vás ještě potěší 3stupňový HEPA filtr, který zachytí až 99.9 % prachových částic a alergenů. K jeho všestrannému využití poslouží 13dílná souprava funkčního příslušenství.

Bezdrátový vysavač Rovus Invictus

  • Vysokovýkonný motor BLCD s výkonem 380 wattů
  • Flexibilní bez kabelu
  • Hloubkové čištění
  • Trojnásobný filtrační systém s HEPA filtrem
  • Hlavice s kartáči otočná o 180°
  • Včetně LED svícení nad kartáči
  • Běžné vysávání s dlouhou tyčí nebo ruční vysávání
  • 13dílný set
  • 25.2V dobíjecí baterie (30minutový chod bez přerušení)

Pohodlí a efektivnost

Posuňte úklid na novou úroveň. Zapomeňte na objemné vysavače a komplikovanou výměnu sáčku. O vše se postará tyčový vysavač Rovus Invictus. Kombinace výkonné 25.2V dobíjcí baterie (30minutový chod bez přerušení) a motorizovaného kartáče důkladně zachytí každou třísku, včetně nečistot, které není vidět pouhým okem. LED světla umístěná před kartáčem vám posvítí na cestu a odhalí každou nečistotu. Nízký profil a flexibilní 180° hlavice s kartáčem zajišťují vysokou manévrovatelnost, díky které se dostanete téměř pod jakýkoliv kus nábytku.

Výkonný motor a motorizovaná kartáč

Tajemstvím čisticí síly vysavače Rovus Invictus spočívá v jedinečné kombinaci vysoce výkonného motoru BLDC, který se může pochlubit 2.5násobným sacím výkonem klasického vysavače, a vysoce efektivním motorizovaným elektrickým kartáčem s 10 000 otáčkami za minutu. Takové otáčky vytváří tornádový vír s velmi silným sacím výkonem. Pro ještě větší výkon stačí zapnout režim Boost a zbavíte se i těch nejodolnějších nečistot bez jakýchkoli potíží! 

Omyvatelný 3stupňový HEPA filtr

Zapomeňte na špinavé sáčky do vysavače a prášení při jejich výměně! Tyčový vysavač Rovus Invictus má 3stupňový HEPA filtr, který zachytí až 99.9 % prachových částic, alergenů a nečistot ze vzduchu. Tím čistí i vzduch v místnosti, který běžně dýcháte. Navíc je filtr omyvatelný. Jestliže se jeho části a filtry znečistí, stačí je opláchnout nebo je vložit do myčky.

Obsah balení:

Hlavní jednotka, motorový univerzální kartáč, 2 v 1 kombinovaný kartáč, tyč, filtr, baterie, násada na výškové vysávání, násada - nozle, napájecí kabel, odpadní nádoba

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 30 min.
Systém napájení AKU

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rovus Invictus

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno