Rovus čistička vzduchu do zásuvky


Čistička vzduchu, Příkon: 4 W, Smart ovládání mobilem: Ne, Maximální hlučnost: 30 dB, Funkce zvlhčování: Ano, Vzduchový výkon: 25 m3/hod., UV světlo: Ano, Ionizátor: Ne, Noční režim: Ne, Regulace výkonu: Ne, Display: Ne, Časovač: Ne, Dálkové ovládání: Ne. Více info


Cena 398 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Čistička vzduchu do zásuvky Rovus je kompaktní zařízení, které můžete použít kdekoliv a zajistit si tak zdravý a čistý vzduch ve vašem okolí. S jejím použitím bude vzduch kolem vás bez prachu, škodlivých alergenů, znečištění a jiných dráždivých látek. Čistička používá speciální UV-C technologii, díky které dokáže eliminovat více než 95 % bakterií a zároveň redukuje různé pachy. Je ideální pro použití v menších místnostech jako jsou koupelny, kuchyně či pracovny. Noční LED světlo vytváří příjemnou atmosféru, což oceníte při umístění v ložnici nebo dětském pokoji.

Čistička vzduchu do zásuvky Rovus

  • Eliminuje více než 95 % bakterií
  • Redukuje pachy
  • UV-C technologie
  • Kompaktní provedení
  • Výkon: 4 W
  • Hlučnost: 30 dB

Zdravý vzduch ve vašem bezprostředním okolí

S osobní čističkou vzduchu Rovus můžete udržovat vzduch kolem sebe bez prachu, škodlivých alergenů, znečištění a jiných dráždivých látek. Stačí zapnout, a můžete relaxovat. S použitím technologie UV-C pracuje rychle, efektivně a bezpečně čistí vzduch bez chemikálií. Zabraňuje množení bakterií, virů a plísní, čímž přináší čerstvější a zdravější vzduch.

Snadné používání

Kompaktní osobní čistička vzduchu Rovus se velmi snadno používá. Poradí si s mikroskopickými částečkami, které vzduch obsahuje a které tak často způsobují podráždění a zhoršení zdraví. Je přenosná, zapojuje se přímo do zásuvky, kdekoli potřebujete pročistit vzduch a zlepšit prostředí.

Zdraví na 1. místě

Vzduch v domácnosti a obzvláště v malých a špatně větraných prostorách může být těžko dýchatelný a dráždivý. Prach, kouř, bakterie, viry, plísně a jiné škodlivé látky, které produkují zápach, znečišťují prostředí a rozhodně škodí i vašemu zdraví a zdraví vašich blízkých. Nejde jen o snížený komfort, či mechanické dráždění při nadechování, ve vzduchu se nachází také množství alergenů. Vaše zdraví by mělo být na prvním místě.

UV-C technologie

Čistička Rovus používá speciální UV-C technologii v boji proti bakteriím, virům a plísním a jejich množení bez použití chemikálií. UV záření proniká do buněčné membrány bakterií a narušuje samotnou DNA mikroorganismů, čímž eliminuje jeho schopnost reprodukce a zneaktivňuje ho. 

Mějte ji vždy s sebou

Čistička je ideální pro použití v menších prostorách, do koupelny, kuchyně či pracovny. Pomáhá zbavit se zápachu z vaření, cigaret či domácích mazlíčků. Jednu si určitě umístěte do ložnice, abyste dýchali čistý vzduch zejména během odpočinku. Vzbudíte se svěžejší a zrelaxovaný. Noční LED světlo poskytuje příjemný pocit a je proto ideální do dětského pokoje. Kompaktní velikost čističky je výborná na přenášení z pokoje do pokoje či na cestování. Takže už žádné zatuchlé hotelové pokoje.

  • Využití v domácnosti s domácími mazlíčky

  • Využití v kuchyni

  • Využití v zakouřené místnosti


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 30 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rovus čistička vzduchu do zásuvky

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno