Romo UFA243A++

Skříňová mraznička Romo UFA243A ++ s čistým objemem 227 litrů nabízí 7 transparentních zásuvek pro uskladnění potravin. Je zařazena do energetické třídy A ++ díky nízké spotřebě energie 0,57 kWh za den. Otevírání dvířek je možné nastavit na levé / pravé otevírání. Mraznička má manuální odmrazování a mechanické ovládání intenzity chlazení. Zásuvka BIG BOX poslouží na uskladnění rozměrných potravin, například krůty. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Úsporný provoz

Skříňová mraznička Romo UFA243A ++ je energeticky úsporná, roční spotřeba dosahuje 207 kWh. Díky úspornému motoru a kvalitní izolací je mraznička zařazena do energetické třídy A ++, takže spotřebuje o 36% méně energie než mraznička zařazená do energetické třídy A. Její provoz šetří nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku. Maximální dosahovaná hlučnost je 41 dB.

Vnitřní prostor

Užitný objem mrazničky je celkem 227 l. Ve vnitřním prostoru mrazničky se nachází 7 výsuvných zásuvek pro dokonalý přehled o uskladněných potravinách. Zásuvka BIG BOX poslouží na uskladnění rozměrných potravin. Mrazicí kapacita skříňové mrazničky je 24 kg potravin za 24 hodin a její skladovací doba při výpadku elektřiny je 16 hodin.

Funkce Fast Freeze

Při běžném zmrazování při teplotě od -5 do -15 ° C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potraviny. Tyto krystaly ničí jemnou vnitřní strukturu a po jejich rozmrazení je většina výživných látek obsažená v odmražené vodě. Při použití funkce FAST FREEZE (rychlé mrazení) v mrazáku Romo UFA243A ++, klesá teplota rychle pod -18 ° C. Při této teplotě je proces zmrazení rychlý a krystaly vody neničí strukturu uvnitř čerstvých potravin. Tato funkce také zabraňuje prudkému nárůstu teploty uvnitř mrazničky např. po vložení většího množství čerstvých potravin. Uchovává tak ostatní zmrazené výrobky v bezpečně nízké teplotě.


Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 176,5 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 227 L
  • Mrazící výkon 24 kg/24h
  • Celkový hrubý objem 243 L
  • Počet zásuvek 7

Další vlastnosti

Značka: Romo

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 176,5 cm
Hloubka: 62,5 cm
Hmotnost: 66 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 207 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 227 L
Celkový hrubý objem: 243 L
Počet zásuvek: 7
Typ ovládání: mechanické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ano

Mraznička

Mrazící výkon: 24 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: UFA243A++

Všechny parametry

Recenze Romo UFA243A++

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Romo UFA243A++