Romo RCA378A++

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Romo RCA378A++ v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A++. Ovládání je elektronické a doplňují ho LED kontrolky. Chladící část o objemu 205 litrů má vnitřní LED osvětlení a automatické odmrazování. Vnitřní výbavu tvoří 2 nastavitelné a 1 pevná skleněná police, posuvná přihrádka, přihrádka s krytem, nádobka na máslo, předělená zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, držák na láhve ve dveřích, 4 dveřní poličky (z toho 1 s krytem) a zásobník na vajíčka. Mraznička je umístěna dole a její objem dosahuje 159 litrů. Odmrazuje se manuálně, její mrazící výkon činí 7,2 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 20 hodin. Uvnitř se nachází 4 průhledné zásuvky na drobné potraviny, 2 úzké přihrádky ve dveřích a forma na ledové kostky. Maximální hlučnost kombinované chladničky Romo RCA378A++ dosahuje 39 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Gorenje NRK6202GHW4

Gorenje NRK6202GHW4

Kombinovaná chladnička NoFrost Plus Gorenje NRK6202GHW4 v bílém provedení je zařazena v energetické třídě A ++. K dispozici je IonAir s Multiflow 360 ° - cirkulací ionizovaného vzduchu. Chladící část…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 200 cm
 • Hloubka: 64 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporný chod

Šikovná chladnička s mrazničkou v dolní části Romo RCA378A++ je praktický spotřebič, který si najde své místo v každé domácnosti. Zásoby potravin si přehledně uložíte do poliček, zásuvek a přihrádek a vše budete mít pěkně po ruce. Kombinovaná chladnička je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění Vašich potravin. Kombinovaná chladnička s mrazničkou je rozdělená na dvě části, větší část patří chladící části. Ta disponuje objemem 205 litrů. Mrazící část má objem 159 litrů. Mrazící výkon mrazničky činí 7,2 kg / 24 hodin. Skladovací doba při výpadku elektřiny nebo při poruše je až 20 hodin.

Chladící a mrazící část

Pro Vaše potraviny je k dispozici dostatečně velký vnitřní prostor a objem. Z celkového užitného objemu chladící části patří 205 litrů a mrazicí části až 159 litrů. Díky této veliké kapacitě se do vnitřní části spotřebiče bez problémů vejde i větsí nákup, který bude uskladněn v ideálních podmínkách. Vnitřní výbavu chladničky s automatickým odmrazováním tvoří 2 nastavitelné a 1 pevná skleněná police, posuvná přihrádka, přihrádka s krytem, ​​nádobka na máslo, předělená zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, držák na láhve ve dveřích, 4 dveřní poličky (z toho 1 s krytem) a zásobník na vajíčka. Interiér kombinované chladničky je vybaven příjemným LED osvětlením, které zajistí lepší viditelnost pro Vaše uskladněné potraviny. Mrazící část obsahuje 4 průhledné plastové zásuvky na drobné potraviny, 2 úzké přihrádky ve dveřích a formu na ledové kostky.

Nízkoteplotní Fresh zóna

Chladnička obsahuje nulovou zónu, Fresh Zone, o objemu 19 litrů. Zásuvka s nejnižší teplotou v chladničce je ideální pro skladování čerstvého masa a ryb. Přídavný výparník, který je umístěný za touto zónou, zajišťuje teplotu v rozmezí 0 °C až +3 °C. Zásuvka Fresh zóny se navíc velmi jednoduše vysouvá díky teleskopickému výsuvu. Její zakřivené dno umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a tím i rovnoměrné chlazení potravin.

Funkce Fast Freeze

V průběhu běžného zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potravin. Ty ničí jejich jemnou vnitřní strukturu a po rozmrazení je většina výživných látek a minerálů v odtáté vodě. S využitím funkce rychlého mražení Fast Freeze klesá teplota pod od -18 °C. Při takové teplotě je proces zmrazování rychlý a krystaly vody tak neničí strukturu potravin. Zabraňuje také prudkému nárůstu teploty v mrazničce při vkládání většího množství čerstvých potravin a ostatní potraviny si tak zachovají bezpečnou teplotu.

Praktická zapuštěná madla dveří

Dveře chladničky jsou vybaveny elegantními a praktickými zapuštěnými madly. Díky tomu chladnička je otevírání dveří velmi jednoduché. Otevírání dveří chladničky můžete zaměnit na druhou stranu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 59,5 cm
 • Výška
  Výška 206,8 cm
 • Hloubka
  Hloubka 62,9 cm

Další vlastnosti

Značka: Romo
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 206,8 cm
Hloubka: 62,9 cm
Hmotnost: 76 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 253 kWh
Klimatická třída: N-ST
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 159 L
Mrazící výkon: 5,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 364 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 205 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: RCA378A++

Všechny parametry

Recenze Romo RCA378A++

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Romo RCA378A++