Romo RCA361TA++

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Samsung RB37J5015SS/EF

Samsung RB37J5015SS/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB37J5015SS / EF patří do energetické třídy A ++, která šetří náklady za energii a zaručuje její úsporný chod. Chladnička byla navržena tak, aby využívala svůj prostor…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporný chod

Šikovná chladnička s mrazničkou v dolní části Romo RCA361TA++ je praktický spotřebič, který si najde své místo v každé domácnosti. Zásoby potravin si přehledně uložíte do poliček, zásuvek a přihrádek a vše budete mít pěkně po ruce. Kombinovaná chladnička je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění Vašich potravin. Kombinovaná chladnička s mrazničkou je rozdělena na dvě části a větší část patří chladící části. Ta disponuje objemem 228 litrů. Mrazící část má objem 119 litrů. Mrazící výkon spotřebiče činí 5,5 kg / 24 hodin. Skladovací doba při výpadku elektřiny nebo při poruše je až 20 hodin.

Chladicí a mrazící část

Pro Vaše potraviny je k dispozici dostatečně velký vnitřní prostor a objem. Z celkového užitného objemu chladící části patří 228 litrů a mrazící části až 119 litrů. Díky této velké kapacitě se do vnitřní části spotřebiče bez problémů vejde i větsí nákup, který bude uskladněn v ideálních podmínkách. Vnitřní výbavu chladničky s automatickým odmrazováním tvoří 3 nastavitelné a 1 pevná skleněná police, posuvná přihrádka, přihrádka s krytem, ​​nádobka na máslo, předělená zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, držák na láhve ve dveřích, 3 dveřní poličky (z toho 1 s krytem), zásobník na vajíčka. Interiér kombinované chladničky je vybaven příjemným LED osvětlením, které zajistí lepší viditelnost na Vaše uskladněné potraviny. Mrazící část obsahuje 3 průhledné plastové zásuvky na potraviny, 1 úzkou horní zásuvku, 2 úzké přihrádky ve dveřích a formu na ledové kostky.

Nízkoteplotní Fresh zóna

Chladnička obsahuje nulovou zónu, Fresh Zone, o objemu 19 litrů. Zásuvka s nejnižší teplotou v chladničce je ideální pro skladování čerstvého masa a ryb. Přídavný výparník, který je umístěný za touto zónou, zajišťuje teplotu v rozmezí 0 °C až +3 °C. Zásuvka Fresh zóny se navíc velmi jednoduše vysouvá díky teleskopickému výsuvu. Její zakřivené dno umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a tím i rovnoměrné chlazení potravin.

Funkce Fast Freeze

V průběhu běžného zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potravin. Ty ničí jejich jemnou vnitřní strukturu a po rozmrazení je většina výživných látek a minerálů v odtáté vodě. S využitím funkce rychlého mražení Fast Freeze klesá teplota pod od -18 °C. Při takové teplotě je proces zmrazování rychlý a krystaly vody tak neničí strukturu potravin. Zabraňuje také prudkému nárůstu teploty v mrazničce při vkládání většího množství čerstvých potravin a ostatní potraviny si tak zachovají bezpečnou teplotu.

Praktická zapuštěná madla dveří

Dveře chladničky jsou vybaveny elegantními a praktickými zapuštěnými madly. Díky tomu chladnička je otevírání dveří velmi jednoduché. Otevírání dveří chladničky můžete zaměnit na druhou stranu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 59,5 cm
 • Výška
  Výška 196,8 cm
 • Hloubka
  Hloubka 62,9 cm

Další vlastnosti

Značka: Romo
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 196,8 cm
Hloubka: 62,9 cm
Hmotnost: 72 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 236 kWh
Klimatická třída: N-ST
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 119 L
Mrazící výkon: 5,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 347 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 228 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: RCA361TA++

Všechny parametry

Recenze Romo RCA361TA++

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Romo RCA361TA++