ROMO GCR5012T

Kombinovaný sporák Romo GCR5012T se 4 plynovými hořáky s bezpečnostní ochranou proti úniku plynu, litinovými rošty a elektrickou troubou v bílé barvě. Plynové hořáky jsou ovládány otočnými knoflíky s integrovaným zapalováním. Sporák je vybaven elektronickým časovačem. Trouba je elektrická a k dispozici má horní a spodní funkci ohřevu, funkci odmrazování, gril, ohřívač ventilátoru, funkci proudění horkého vzduchu a osvětlení. Standardní vybavení trouby jsou 2 teleskopické výsuvní vodicí lišty, bezpečnostní rošt, mělký a hluboký plech. Sporák Romo GCR5012T má kapacitu 65 litrů se třemi chladnými skly na dveřích. Vnitřní vrstva v troubě je šedý smalt. Je vybavena katalytickými panely. V dolní části trouby je praktický úložný prostor. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Jednoduchý, ale efektivní

Kombinovaný volně stojící sporák Romo GCR5012T v bílé barvě ve flat design provedení. Řízení hořáků je pomocí šesti otočných knoflíků s integrovaným zapalováním. Tyto jsou umístěny vpředu a jejich hlavní výhodou je jejich intuitivní uspořádání, takže se automaticky dostanete k správnému hořáku. Tlačítka doplňuje ve středu elektronický displej s časovačem. Sporák má praktický odkládací prostor ve spodní části. Můžete do něj ukládat plechy nebo jiné kuchyňské náčiní, které budete mít vždy po ruce. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Jednoduché funkce

Plynová varní zóna je ovládána pomocí otočných knoflíků s integrovaným zapalováním a je vybavena 4 plynovými hořáky (2 x 6,5 cm / průměrný výkon, 1 x 4 cm / nízký výkon, 1 x 9 cm / vysoký výkon). Hořáky jsou chráněné masivními litinovými mřížkami. Trouba je elektrická a nabízí přesné ovládání teploty ohřevu. Můžete si vybrat z 10 možností ohřevu: spodní, horní a kombinované, gril, ohřívač větráku, pečení horkým vzduchem, osvětlení. Trouba má 2 úrovně teleskopických posuvních vedení, 1 rošt. 1 mělký a 1 hluboký plech. Celkový objem trouby je 65 l. Dveře jsou vybaveny chladným trojitým sklem. Spodní část trouby poskytuje pohodlný úložný prostor pro talíře nebo jiné kuchyňské náčiní. Sporák je dodáván v šířce 50 cm.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Gril Ano
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Počet plynových hořáků 4

Další vlastnosti

Značka: Romo

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnosť: 41 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2 x teleskopický výsuv

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 65 L

Funkce

Gril: Ano

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 2 W
Velký hořák/ varná zóna: 1 W
Počet plynových hořáků: 4
Malý hořák/ varná zóna: 1 W
Průměr var.hořáku/var.zóny: 4 mm
Průměr normál.hořáku/var.zóny: 6,5 mm
Průměr vel.hořáku/var.zóny: 9 mm

Ostatní

Kód produktu: GCR5012T

Všechny parametry

Recenze ROMO GCR5012T

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ROMO GCR5012T