Rollei ActionCam 9S Plus


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 240 sn/s, Rozlišení: 20 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Rychlost sériového snímání: 3 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SD, Ukládací médium: micro SD, Kapacita baterie: 1000 mAh, Wi-Fi, Typ konektoru HDMI: micro HDMI. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Akční kamera Rollei ActionCam 9S Plus zaznamená vaše sportovní výkony a dobrodružství až ve 4K při rozlišení 3 840 × 2 160 pixelů. Díky širokoúhlému 170° objektivu a 20Mpx senzoru Sony CMOS vám neunikne žádný detail. Intuitivní ovládání díky 2" LCD hlavnímu displeji. V přední části je ještě menší selfie displej. Podporuje paměťové karty typu microSDHC s kapacitou do 64 GB. Li-Iontová baterie s kapacitou 1 000 mAh umožní až 85minutové natáčení. Vybavení se skládá z 1× micro HDMI a 1× micro USB portem. Dodávána s bohatým příslušenstvím, zahrnujícím i vodotěsné pouzdro ponořitelné do hloubky až 40 metrů.

Kvalitní 4K videa

Sportovní kamera je vhodným společníkem při vašich sportovních dobrodružstvích. Vy tak můžete zaznamenat všechny zážitky. Její konstrukce je velmi lehká a má kompaktní rozměry, proto se vejde do kapsy i batohu. Do výbavy dostala citlivý 20Mpx Sony IMX CMOS snímač a širokoúhlou 170stupňovou čočku. Můžete s ní natáčet až 4K videa při 60 fps nebo Full HD videa při 120 fps.

Podpora Wi-Fi a selfie displej

Akční kamera disponuje integrovaným Wi-Fi modulem, umožňujícím propojit kameru s mobilním telefonem nebo tabletem, které jsou vybaveny operačním systémem Android nebo iOS. Kamera je vybavena dvěma displeji. Hlavní 2" LCD displej ovládáte pouze dotykem prstu. Menší, tzv. selfie displej se nachází v přední části, díky čemuž budete vždy v záběru.

Vydrží i pod vodou

Rollei ActionCam 9S Plus vás bude provázet na vašich cestách. Díky jejím kompaktním rozměrům si vždy najde místo ve vašem kufru nebo batohu. Pomůže vám zaznamenat vše důležité na souši i pod vodou. Tělo kamery je vodotěsné a zvládne ponoření až do 10metrové hloubky, bez nutnosti použít pouzdro. Po nasazení vodotěsného pouzdra, které je součástí balení, ji můžete ponořit až do 40metrové hloubky.

85minutová výdrž 1 000 mAh baterie

Kamera Rollei ActionCam 9S Plus disponuje Li-Ion baterií s kapacitou 1 000 mAh a díky tomu s přehledem zvládne natáčení až 85minutového videa. Hotové záběry se ukládají na paměťovou kartu microSDHC s maximální kapacitou do 64 GB. Přesun dat do počítače je možný přes port micro USB, případně si můžete videa prohlédnout na televizní obrazovce přes výstup micro HDMI.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 20 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rollei ActionCam 9S Plus

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi