Roccat Pyro TTC Red Switch US černá


Klávesnice, Podsvícení: Ano, Ergonomické provedení: Ano, Lokalizace: US, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, černá. Více info


Cena 2 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 27 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní drátová mechanická klávesnice Roccat Pyro RED Switch představuje vynikající zážitek pro opravdové herní nadšence. Horní deska z broušeného hliníku představuje vyšší odolnost ve spolupráci s kvalitními mechanickými spínači TTC Red s optimalizovaným aktivačním bodem 2 mm, které poskytnou životnost 50 milionů stisknutí. Pyšní se RGB podsvícením s 16,8 miliony barev a technologií AIMO. Nechybí funkce Anti-ghosting a Roccat Easy-Shift[+]. K zařízení ji připojíte pomocí USB konektoru. Klávesnice disponuje US lokalizací. Součástí balení je odnímatelná opěrka pro ruce.

Zrozená z ohně

Klávesnice Roccat Pyro Red Switch s oblíbeným RGB podsvícením se chlubí mechanickými spínači s optimalizovaným aktivačním bodem 2,0 mm s rychlou odezvou a pohodlným stlačováním i při vypjatých herních soubojích. Robustní přední deska z broušeného hliníku vás ve spojení s odolností kláves až 50 milionů stisknutí podrží v každé situaci. Nechybí ani technologie Roccat Easy-Shift[+] pro určení sekundárních funkcí kompatibilních kláves. Technologie AIMO synchronizuje kombinovatelné produkty a poskytne světelnou kompatibilitu hned po vybalení z krabice bez nutnosti další rozsáhlé konfigurace.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Mechanické spínače a robustní konstrukce

Mechanické spínače TTC Red Switch klávesnice Pyro s optimalizovaným aktivačním bodem 2,0 mm poskytnou přesnou a rychlou odezvu stisku každé klávesy, společně s funkcí Anti-ghosting, která rozpozná a registruje každé individuální stlačení i při agresivním stylu hry. Klávesnice zajistí životnost až 50 milionů stisknutí. Zesílená vrchní deska z broušeného hliníku výrazně zvyšuje celkovou životnost.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Odnímatelná opěrka rukou

Herní klávesnici dodává ergonomičnost odnímatelná opěrka rukou, která je dodávaná v balení, čímž si můžete styl hry přizpůsobit podle sebe. V případě nutnosti pohodlného psaní stačí opěrku připojit. Tím zvýšíte komfort a snížíte únavu a namáhání rukou.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Roccat Easy-shift[+]

Roccat Easy-shift[+] přidává k hlavním klávesám ve WASD zóně sekundární funkce. Pro aktivaci a rozšíření příkazů stačí danou modifikaci klávesnice podržet a můžete si užívat sekundární funkce kompatibilních kláves. Prostřednictvím aplikace Roccart Swarm si tuto funkci snadno přizpůsobíte.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Klávesnice Roccat Pyro

  • Vrchní deska z kartáčovaného hliníku
  • Vysokoprofilové klávesy s mechanickými spínači TTC Red
  • RGB podsvícení kompatibilní s technologií Roccat AIMO
  • US lokalizace
  • Anti-ghosting
  • Roccat Easy-shift[+]
  • Odnímatelná opěrka rukou

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Roccat Pyro TTC Red Switch US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi