Roccat ISKU + Illuminated, US vystavený kus s plnou zárukou

2 499 Kč ? Ušetříte 60 % 998 Kč

Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 9,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Podsvícená klávesnice ROCCAT Isku + se 123 klávesami je určena pro náruživé hráče je v elegantním designu, s ergonomickým tělem s opěrkou na zápěstí. Umožní vám hrát iv nočních hodinách, protože je dynamicky nasvícená a tak vás nezastaví ani tma a úroveň osvětlení si můžete prakticky nastavovat. Nabízí anti-ghosting (technologie eliminování efektu stisku více kláves najednou), Průlomová technologie Easy-shift [+] znamená, že každá klávesa má možnost programovatelné sekundární funkce, pro širokou škálu bojových možností. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 60 %

Popis produktu

ROCCAT ISKU+

Klávesnice ROCCAT ISKU+ Illuminated je vhodná pro opravdové hráče, který očekávají maximum. Klávesnice nabízí mnoho možnosti nastavení a je jen na uživateli, jak se rozhodne klávesnici používat. Jednodznačne oceníte speciálně upravené klávesy s modrým podsvícením s 6-ti nastavitelnými úrovněmi jasu, čili pokaždé stisknete tu správnou klávesu i při nízkém osvětlení, a vaši rozehranou hru to určitě zkvalitní.

Programovatelná tlačítka

ROCCAT Isku je klávesnice obsahující průlomovou Easy-Shift technologii, která vám umožní uložit 36 snadno přizpůsobitelných makro funkcí, strategicky umístěných ve třech řádcích kolem WASD zóny. A protože Easy-Shift tlačítko funguje jako jakékoliv běžné, budete aktivovat makra se stejnou lehkostí, jako když píšete velké písmeno. The Easy-Shift oblast vám poskytne působivých 28 makro kláves, včetně osmi vyhrazených, které lze naprogramovat dvojitě. Schopnost okamžitě přepínat mezi pěticí profilů vám navíc umožní vychutnat si až neuvěřitelných 180 makro funkcí, což vystačí i těm nejnáročnějším hráčům. Klávesnice tedy nabízí mnoho možností nastavení a je jen na uživateli, jak se rozhodne klávesnici používat.

 

Další vlastnosti

Mezi další vlastnosti patří velká podložka pod zápěstí, která zajišťuje kromě pohodlí i dokonalou stabilitu, podpořenou ještě pogumovanými nožičkami. Zdvih kláves je střední, což zaručuje optimální odezvu a vysoké pohodlí při stisku. 1 ms odezva pak eliminuje jakékoliv zpoždění, a anti-ghosting technologie umožňuje, možnost používat několik klávesy současně. Vaše ruce nebudou pociťovat únavu ani po dlouhých hodinách hraní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB Rozhraní
  • Ano Podsvícení
  • Windows Podporovaný OS
  • herní Typ použití
  • Kabelové Provedení
  • Ne Ergonomické provedení
  • Ano Programovatelné klávesy
  • Ne Odolné vůči postříkání

Další vlastnosti

Značka: Roccat
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 250 mm
Výška: 20 mm
Hmotnost: 1150 g
Hloubka: 500 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovatelné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: ROC-12-771

Všechny parametry

Recenze Roccat ISKU + Illuminated, US

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se