Roccat Elo X 7.1 USB černý


Headset, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Vestavěný mikrofon: Ano, Odpojitelný mikrofon: Ano, Ovládání hlasitosti: Ano, Bezdrátové: Ne, NFC: Ne, Odnímatelný kabel: Ne, Délka kabelu: 2,5 m, USB, černá. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Drátový herní headset Roccat Elo X 7.1 USB nabídne špičkový, přirozeně znějící 7.1 prostorový zvuk, který je doplněn o pohodlné nošení. Je vybaven odolnou konstrukcí s vysokou životností a komfortními ergonomickými náušníky s polstrováním z paměťové pěny. Funkce Pro Specs Glasses Relief System zaručí minimální tlak na brýle při nošení. Headset disponuje kvalitními 50mm neodymovými měniči a frekvenčním rozsahem 20-20 000 Hz. O zřetelnou komunikaci se postará odnímatelný mikrofon s technologií TruSpeak. Připojíte jej pomocí odolného 2,5m kabelu s USB Type-A konektorem.

Prostorový 7.1 zvuk a AIMO podsvícení

Užijte si výjimečný, 360stupňový, 7.1 prostorový zvuk s headsetem Roccat Elo X. Díky němu odhalíte nepřítele, ať už se na vás chystá zaútočit z kterékoli strany.
Podsvícení AIMO zajistí kompatibilitu s dalšími AIMO zařízeními pro jednoduché barevné přizpůsobení a sladění vašeho ostatního herního příslušenství bez nutnosti rozsáhlé konfigurace.

Roccat Elo X 7.1 USB černý

Ergonomické provedení

Headset Roccat Elo X 7.1 USB se přizpůsobí tvaru hlavy pro zajištění nejvyššího pohodlí prostřednictvím nastavitelného kovového hlavového mostu a otočných náušníků. Systém Pro Specs Glasses Relief minimalizuje tlak na brýle při nošení. Ergonomicky tvarované náušníky doplněné o polstrování z paměťové pěny lehce sednou na uši, tlumí okolní hluk a snižují namáhání a únavu i při dlouhém používání. Headset disponuje ovládáním na kabelu s možností ztlumení mikrofonu.

Roccat Elo X 7.1 USB černý

Špičková kvalita zvuku a zřetelná komunikace

Precizní vyladěné, 50mm neodymové měniče nabídnou čisté výšky, bohaté středy a hluboké basy pro neopakovatelné herní zážitky a působivou atmosféru. Frekvenční rozsah tvoří 20-20 000 Hz. Mikrofon disponuje technologií TruSpeak, která zajistí, že váš hlas zní stejně v sluchátkách, jako v reálném životě. Zároveň eliminuje statickost a šum. Mikrofon je pro větší pohodlí uživatele odpojitelný. Technologie Mic Monitoring zajistí, že během komunikace uslyšíte vlastní hlas, což zabrání zbytečnému křičení do mikrofonu.

Roccat Elo X 7.1 USB černý

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20 - 20000 Hz
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Roccat Elo X 7.1 USB černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi