Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Automatická vysýpací stanice Auto Empty Dock pro Roborock S7, osm týdnů bez vyprázdnění, inteligentní sběr prachu, detekce odpadkového koše, vícestupňový filtrační systém zachytí až 99,99% částic o velikosti pouze 0,3 mikrónu2, 3L sáček na prach se po vyjmutí samo uzavře , kartáče zabudované na základně doku čistí nabíjecí elektrody robota, balení obsahuje dokovací stanici s automatickým vyprazdňováním, kabel 1,8 metru, antibakteriální prachový sáček, barva bílá

Roborock Auto Empty Dock

  • Osm týdnů bez vyprázdnění
  • Podpora sáčku na prach - Sáček na prach se po vyjmutí samo utěsní, aby se zabránilo úniku prachu
  • Inteligentní sběr prachu
  • Detekce odpadkového koše
  • Objem sáčku na prach: 3 L
  • Integrovaný kabel: 1,8 m
  • Kompatibilní s Roborock S7

Odstraňuje znečišťující látky - 99,99 % účinnost filtrace

Vícestupňový filtrační systém zachytí až 99,99 % částic o velikosti pouze 0,3 mikronu, čímž udrží vzduch ve vaší domácnosti svěží a čistý.

Osm týdnů bez vyprázdnění

V případě potřeby stanice automaticky vyprázdní odpadkový koš robota. Je schopná pojmout až osm týdnů prachu, takže robotické vysávání je velmi pohodlné.

Detekce odpadkového koše

Zabraňte náhodnému vyprázdnění pomocí automatické detekce popelnice. Pokud není k dispozici žádný odpadkový koš, robot se nevyprázdní.

Inteligentní sběr prachu

Algoritmy inteligentního sběru prachu upravují vyprazdňování podle použití, takže vyprázdnění je co nejméně rušivé. Vyprázdnění lze ovládat odkudkoliv prostřednictvím aplikace.

Omyvatelné a opakovaně použitelné

Omyvatelné přední a zadní filtry a sáček zajišťují, že každá část je čistší a vydrží déle. Kartáče na čištění elektrod zabudované na základně doku čistí nabíjecí elektrody robota pokaždé, když se připojí k doku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Roborock

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Roborock Auto Empty Dock vysýpací stanice bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi