Ritter AES62SR


Kráječ, Typ kráječe: elektrický, Průměr kotouče: 170 mm, Maximální tloušťka řezu: 14 mm, Barva: stříbrná. Více info


Cena 10 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 107 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavěný elektrický kráječ Ritter AES62 SR je nejčastěji instalovaný krájecí přístroj, který je vhodný do standardních kuchyňských zásuvek o šířce minimálně 45 cm. Ačkoli je skládací, přece je maximálně stabilní. Zesílený nůž s průměrem kotouče 17 cm lze nastavit na šířku řezu až do 14 mm. Bezpečnou práci při momentovém i trvalém krájení zaručuje snadno ovladatelná pojistka. Potraviny se při řezání ukládají do odnímatelné nerezové misky. Pro ochranu prstů při krájení malých kousků je možné používat držák zbytků. Nastavitelná pracovní plocha (pomocí šroubu) zvyšuje univerzální flexibilitu přístroje. Kráječ je stříbrné barvy.

Skvělý pomocník

Praktický kráječ Ritter AES62 ČR je užitečný pomocník, se kterým zvládnete přípravu každé oslavy. Tento model využijete při chystání oslavy, party či slavnostní večeře. Díky možnostem, které kráječ nabízí, budete mít dokonale nakrájené krajíce chleba, kroužky salámu, plátky sýra a jiných pochutin. Kráječ zajistí rovnoměrné, tenké řezy, které budou ozdobou každé obložené mísy a tenký nářez krásně vynikne na chlebíčcích. Odteď se nebudete muset obávat připravit i větší oslavy, kterých se zúčastní mnoho lidí. Chlebíčky a obložené mísy budou vypadat, jako kdyby je vyrobil profesionál a přitom budou připraveny v pohodlí vašeho domova. Při práci oceníte rychlost a preciznost, jakou bude vše nakrájené.

Skvelý pomocník - RITTER AES62 SR

Design

Skládací kráječ je vhodný k instalaci do zásuvky s minimální šířkou 45 cm. Kráječ Ritter AES62 ČR je vyroben v elegantní stříbrné barvě, která dodává spotřebiči profesionální vzhled. Při práci se můžete spolehnout na stabilitu kráječe, díky čemuž je dosaženo skvělých výsledků.

Vybavení

Kráječ má k dispozici zesílený nůž s průměrem 17 cm. Při krájení máte možnost plynule nastavovat šířku řezu, a to až do 14 mm. Proto se můžete spolehnout, že všechny řezy budou nakrájené přesně tak, jak budete požadovat. Spolu s kráječem dostanete i nerezovou misku na nakrájené potraviny.

Bezpečnost

Kráječ Ritter AES62 ČR je má k dispozici držák, který využijete při krájení malých kousků nebo zbytků potravin. Proto se můžete spolehnout na bezpečnost při práci za dodržení bezpečnostních podmínek.

Údržba

Údržba spotřebiče je jednoduchá a zvládnete ji během chvilky a kráječ bude připraven pro další použití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Ritter
Typ kráječe elektrický
Maximální tloušťka řezu 14 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ritter AES62SR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi