Riders Republic - PS5 hra

Taky už se nemůžeme dočkat?

Tento produkt bude brzy v prodeji. Již nyní si ale můžete provést předobjednávku produktu a my vám ho zašleme hned jak to umožní termín nadefinovaný výrobcem.

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 5, Typ hry: Sportovní, Lokalizace: anglická,


Cena 1 799 Kč

17,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

*** PŘEDOBJEDNÁVKA - Termín vydání: v průběhu roku 2021 *** Sportovní hra Riders Republic určená pro herní konzoli PlayStation 5 nabídne obrovský otevřený svět složený z národních parků nacházejících se v USA. Soutěžit můžete v cyklistice, snowboardingu, lyžování i v létání s wingsuit oblekem. K dispozici budete mít 6 kariérních postupů, které můžete hrát sólo nebo PvP. Hra má anglickou lokalizaci.

Hřiště pro více hráčů

Spojte síly s kamarády a zúčastnit se sjezdových závodů, ovládněte soutěže tým proti týmu nebo si otestujte své schopnosti v režimech PvP a různých akcích.

Obrovský otevřený svět

Hra nabízí obrovský otevřený svět, který je složen z ikonických národních parků nacházejících se v USA, jako jsou Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia Park, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain, Grand Teton a další. Můžete si tak vychutnat jízdu v zasněžených horách i ve vyprahlých kaňonech.

Budujte vaši kariéru

Dostaňte se na vrchol žebříčku v režimu Kariéra a vyzkoušejte 6 různých kariérních postupů, které můžete hrát sólo nebo PvP. K dispozici máte cyklistika, snowboarding, lyžování i létání s wingsuit oblekem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 5
Typ hry Sportovní
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Riders Republic - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno