Popis produktu

Závodní hra Ride 4 dodávaná na Blu-ray disku je určena pro herní konzoli Xbox One a má anglickou lokalizaci. Realistický zážitek ze závodění na dvou kolech je umocněn detailním zpracováním 175 licencovaných modelů motocyklů, 30 tratí a cest rozmístěných po celém světě i jízdními vlastnostmi, které ovlivňuje hmotnost, aerodynamika a zvolený typ pneumatiky. K dispozici také máte dynamické změny počasí a denní/noční cyklus.

Realistické zpracování

Závodní hra Ride 4 vám nabídne realistický zážitek ze závodění na dvou kolech. Zajezdíte si na více než 175 licencovaných modelech motocyklů na 30 tratích a silnicích po celém světě. Jízdní vlastnosti bude ovlivňovat hmotnost, aerodynamika i zvolený typ pneumatiky.

Inovativní režim kariéry

Režim kariéry v Ride 4 umožňuje vybrat si region, ve kterém začnete vaši cestu za slávou. K dispozici máte americkou, evropskou i asijskou ligu. Vaše volby a výsledky ovlivní kariérní postup, díky čemuž získáte přístup ke speciálním událostem, závodům a výzvám.

Dynamické počasí a denní/noční cyklus

Ride 4 disponuje dynamickým systémem povětrnostních podmínek i denním/nočním cyklem. Zažijte závod v novém světle a ukažte, že jste nejlepší jezdec v jakýchkoliv podmínkách. Režim Endurance poprvé otestuje vaši houževnatost s animovanými zastávkami v boxech a vytrvalostními závody, při kterých je klíčová správná strategie.

Různé možnosti přizpůsobení

Vašeho jezdce obléknete do různých kombinéz od oficiálních značek, případně si vytvoříte vlastní. Nechybí úprava motorky po estetické i mechanické stránce. Pokud si vás nějaký výrobce vybere a stanete se oficiální testerem, můžete získat přístup k exkluzivnímu obsahu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Závodní
Věkové omezení 3+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ride 4 hra pro Xbox One

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno