Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler

  • Doprava zdarma

Ionizátor: Ano,


Cena 1 299 Kč

12,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kartáč na vlasy Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler je fén a styler v jednom. Kartáč s velkým pádlovým designem prochází vašimi vlasy, aby je rozčesal, vysušil a vyhladil. Kartáč disponuje dvěma úrovněmi nastavení teploty a tlačítkem studeného vzduchu pro úplné vysušení a flexibilitu stylingu. Tento jedinečný fén je obohacen o IONIC Technology®, která okamžitě zajišťuje proudění vzduchu. Vy získáte více času k oslnění okolního světa.

Kartáč na vlasy Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler

  • Suší a tvaruje v jednom
  • Pevné štětiny
  • Ionizační technologie
  • 2 úrovně teploty
  • Tlačítko studeného vzduchu
  • Otočný napájecí kabel

Ionizační technologie

Tento jedinečný fén je obohacen o IONIC Technology®. Ionizační péče se stará o antistatické sušení, kdy záporně nabité ionty eliminují statickou elektřinu, vyhlazují kutikuly a výsledným efektem jsou dokonale lesklé vlasy. Účes bude hladký a bez zacuchání. Vyhlazuje a zjemňuje vlasy a snižuje krepatění a statiku. Vyzkoušejte ho sami a určitě neprohloupíte.

Krásný účes

Fén a styler Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler je revoluční nástroj na úpravu vlasů, který kombinuje sílu fénu a přesnost kulmy. Kartáč s velkým pádlovým designem prochází vašimi vlasy, aby je rozčesal, vysušil a vyhladil za poloviční čas! Jediným krokem dosáhnete hladkých, lesklých a zářících vlasů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno